Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Tudtook valami...

Anyukák! Tudtook valami rafinált ötletet, hogy mondjam meg a páromnak hogy terhes vagyok?! Különlegeset szeretnék, nem csak simán megmondani.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

Én azt csináltam, hogy vettem egy nagyon szép képeslapot, amin olyan szöveg van ami azért utal arra hogy megváltozik számunkra a világ..


És a képeslap közepébe beleragasztottam a pozitív terhességi tesztet.


Első pillanatban amikor a párom elolvasta nem értette mi is van?! De aztán kinyitotta! :-)

És ott állt piros csíkosan az igazság!

Majdnem elsírta magát, csak azt hajtogatta hogy el sem hiszem, el sem hiszem! Olyan édes volt!

Azóta is megvan ez a szép kis emlék!

2011. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

ma 09:41

Annyira édes!!! :) Az én férjem ezen tuti küszködne a könnyeivel!

Én tegnap teszteltem pozit, de még nem mondtam el a férjemnek. Lehet feladok neki egy levelet. ;)

2011. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
A párod is akarja a babát?
2011. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
az enyém úgy zajlott, hogy hajnal fél 6-kor arra ébredt a férjem, hogy örömömben ugráltam, meg sírtam, meg b*ssz*megeztem a fürdőszobában, mikor megláttam a csíkjaimat a teszten:) bejött, kómásan, csak nézett, aztán megkérdezte: lázas vagy? azt hitte, lázmérő van nálam. aztán a kezébe nyomtam a tesztet, és vártam, hogy leessen neki:) hát frenetikus volt a hatás, azóta meg már van egy lánya, azaz inkább szövetségese, zsák meg a foltja:)
2011. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Rajzolj a hasadra egy kis emberkét, kösd át szalaggal és állj elé.
2011. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Én is romantikusan akartam, de nem sikerült. Egyedül teszteltem, egy csík, el is keseredtem, aztán fordultam még kettőt a fürdőben, és ott volt a lehelet-halvány második csík, én meg néztem, és nem tudtam, hogy csak képzelem, vagy mi van? (első próbálkozós hónapunk volt). Minden kiment a fejemből, és rohantam az akkor még alvó férjemhez, majdnem bőgve, hogy -Te is látod a másik csíkot?

Erre nevetett egyet, és azt mondta: Nekem látni sem kell, én tudom, hogy összejött. Azt is tudom, hogy lányom lesz.


És igaza lett :D

2011. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
a leveles nyert! :D de az utolsó fürdőszobában ugrálós is jó poén :) köszönööööm!
2011. okt. 6. 21:17
 18/27 anonim ***** válasza:
97%
Amikor az öcsémmel lett terhes anya, ő is levelet írt a férjének. A Gólya volt a feladó és egy "szállítási értesítést" kapott tőle, miszerint várhatóan 9 hónap múlva tudják a kért "csomagot" leszállítani neki, a raktárkészlettől függően kék vagy rózsaszín csomagolásban. :)
2011. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
:) Az utolsó is nagyon édes!
2011. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
43%

- Terhes vagyok.


Válasz: kitől??

2011. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!