Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem valaki, hogy...

Megmondaná nekem valaki, hogy hogy kell prédikáció nélkül bevallani egy rossz jegyet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fog menni.. Legalábbis nekem sose sikerült elérnem..
2011. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálkozol, és megígéred, hogy kijavítod. De garancia nincs, hogy a "prédikációt" megúszod.
2011. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Ami nálam mindig bejött még ifjú (mintha most nem lennék az) éveimben: telefon. Hívd fel a lágyabb szívű szülődet és mondd el. Mikor kezdené a prédikáció: bocs anya, minndjárt becsengetnek, mennem kell. Így mire hazaérsz, talán már nyugodtabbak.

(Magarán ez csak akkor működik, ha még suliban vagy... Mondd meg csak holnap.)

2011. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

őszinte szomorkás arc

megbánó bociszemek

és ---anyu egyest kaptam tudom hogy elcsesztem most megyek és tanulok,estig ne is keress.

és ezt persze rögtön mikor hazaérsz nem utána 1órával.

de még akkor sem biztos.

2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy... :-)


Nekem mondjuk néha sikerült, hogy ráfogtam a tanárra és közben sírtam, aztán megsajnáltak :-)

2011. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy még egy 4-esért is prédikációt kaptam... jó volt, szerettem :S
2011. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem ebből szerencsém volt, nekem nem tartottak kieselőadás ha 1-et kaptam, talán azért mert midnig megmondtam, ha rossz jegyet kaptam és inkább az elején elkezdtem mondani, hogy nem értettem, vagy szemét volt a tanár stb.Azt persze mondták, hogy aj-aj,de nem szidtak le meg semmi ilyesmi.Az volt a lényeg, hogy legközelebbre kijavítsam.
2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak őszintén! Anyu, Apu : Én egy lusta disznó voltam, ezért egyest kaptam!

A fiamék sulijában elektronikus napló van. Hamarabb tudom a jegyeit ,mint ő elmondaná. Éppen ezért nem kell semmit sem bevallania!

Így ha már hallom, hogy fordul a zár, az ajtóban sodrófával várom. :DDDD

ÁÁÁÁÁ! Nah jól van! Nem szoktam sodrófával meglegyinteni...:-)

1. Azért szokott tanulni a gyermek.

2. Kollégista, így sajnos nagy ritkán jár haza.

3. Telefonon szoktunk beszélni.

Viszont az elektronikus napló tényleg jó találmány!

2011. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én az ilyeneket mindig úgy vallottam be anyunak, hogy megvártam a munkahelye előtt, és mikor kijött a kolléganőivel, akkor örült, hogy milyen rendes lánya van, hogy elé megy, mikor végez, majd a fülébe súgtam a rossz jegyet, és sosem kezdett el parádézni meg hisztizni a kolleginák előtt... mire hazaértünk általában lenyugodott. :) De ha keservesen sírva vallod be, akkor általában jobban sajnál annál, mint hogy még ő is rátegyen egy lapáttal a lelkiállapotodra...
2011. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy mondtam el, hogy megvártam amíg kapok mellé jó jegyet is valamiből, és mondjuk egy kettes meg mellé két ötös már nem annyira gáz. De ez mondjuk szülőfüggő. Én is kaptam nagy lecseszéseket, pedig én jól tanultam, de nálunk már egy négyesért ment a prédikáció.
2011. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!