Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná? Mennyi...

Valaki megmondaná? Mennyi fekvőt tud nyomni egy átlagember? Én 45 lassan, gyorsan többet szerintem ez nem rossz, de más szerint ez kevés.

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nö vagyok, én 25-30 birok, sogorom, meg rengeteget, valamiért nem fàrad el, végtelenségig birja! :)Férjem is nagyon sokat bir, de az öccse legyözte! :D
2009. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az átlagembernek sokat kell tudnia. PL: Zrínyi felvételin és 2 percig amennyit bírsz. Nekem 80 ment persze simán ment volna tovább csak az időkorlát telt le:D De hála istennek felvettek. Amugy én se érzem a végét max megunom és abbahagyom.
2009. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az ismétlési szám számít.Egy egészséges embernek a saját testsúlyát legalább 1x ki kell tudni nyomni.
2009. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!