Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékok, gondolko...

Karácsonyi ajándékok, gondolkoztok már rajta?

Figyelt kérdés
Szegényebb lesz a mostani karácsonyotok mint tavaly? Ajándékokra mennyit szántok?
2011. okt. 6. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú, én már nagyon be vagyok sózva, de sajna semmi ötletem. Szerényebb nem lesz a karácsony, mert eddig sem voltam nagyon eleresztve sajna.
2011. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már gyűjtögetem is a cuccokat!

:)

2011. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak megvan, hogy mit veszek, nah de a többieknek :D ötletem sincs. Jelenleg több pénzünk van, mint tavaly.
2011. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én egy telefont szeretnék. * - *
2011. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Épp tegnap írtam listát, hány emberkét kell megajándékozni, hogy körülbelül mennyit szánunk rá és hogy mit adjunk nekik. Akárhogy is számoltam,20főnél nem kevesebb. Van aki kisebbet kap, van aki nagyobbat. ÖSszességében olyan 30-40ezer forintból mindenképpen ki szeretném hozni, és ebbe bele tartozik a lakás dekorációja is. Bár ahhoz nagyrészt minden megvan. :)

Saját gyerkőc még nincs, így itthon csak egymást kell megajándékoznunk a párommal.


Szerintem olyasmi lesz a karácsony, mint tavaly. :) Próbálom nem az utolsó hónapra hagyni, legfőképp a pénz miatt, megosztva nem olyan nagy érvágás, mintha mindent decemberre hagynék.


És te, kérdező? :)

2011. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hogy én ?:D szeretném olcsón megúszni, nem tudom igazából , ajándékba biztos lesz 1 lávalámpa a többit nem tudom még :)
2011. okt. 6. 16:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémnek egy könyvet kerestem már 2 éve,most megláttam,megvettem,de karácsonyra jó lesz egynek

Szülők...passz,mostohafateromnak édesség,ő másnak nem örül,anyám meg mind1,ugyse örül semminek

Párom nagy dilemma lesz,előtte 1 hónappal szülinapja,karácsonykor névnap is...és megvan mindene...


szegényebb nem lesz,mert végre van rendes melóm,tavaly minimált se kaptam meg

2011. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek nem tudom mit vegyek..Remélem karácsonyig lesz még ötletem.A nagyfiam már most kinézte a lego-t,ő azt kap.A kicsi akkor lesz 9 hónapos..neki valami kratív játékot veszek.

Szeretnék ugyanolyan karácsonyt tartani mint tavaly,remélem ez összejön,igaz nem volt nagy tavaly sem.

2011. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sok pénzem nincs, sőt, szóval szegény karácsony lesz, de már tudom,hogy mit veszek páromnak és anyukámnak. :)
2011. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

már összeírtam a listát, hogy kinek kell ajándék, akihez van ötletem, hogy mit kap, oda is írtam, sőt 1-2 dolgot már meg is vettem. idén nem hagyom az utolsó pillanatra

nem lesz szerényebb, sőt... több embernek kell ajándékot adnom, mint tavaly...

2011. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!