Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A karácsonyi láz elkapott már...

A karácsonyi láz elkapott már valakit?

Figyelt kérdés
Engem igen. Már azon gondolkozom, milyen adventi koszorút készítek, mi lesz a menü, milyen sütit sütök, kinek mit veszek.De még csak október van...
2011. okt. 13. 10:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
55%
Na akkor nem vagyok egyedül már én sem:-)))))Én minden évben ilyenkor kezdem el az ajándék vadászást, bár idén nem tudok ide-oda mászkálni mert van egy 4 hetes lánykám.Idén a netről rendelek majd ajcsikat, már meg van hogy miket, kb 2- 3 hét múlva meg is fogom rendelni hogy minden meglegyen idejében.Ez az egy ünnep amit imádok, úgyhogy még jó hogy be vagyok sózva én is.....
2011. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem is elkapott már! :) Csak még messze van egy kicsit. :(

1-2 embernek már megvan, hogy mit veszek.

2011. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

én még csak reménykedem, hogy a párom velünk lesz karácsonykor és nem dolgozik, ez lesz az első karácsony a kislányunknak



Szeretnék idén mézeskalácsot csinálni ez ami eddig biztos, a vacsorát még nem tudom mi lesz, ajándékra nem szeretnék sokat költeni inkább csak jelképes dolgokat adnék, egyedül a gyerekre szánok nagyobb összeget


adventi koszorú még sose volt, idén azt is szeretnék

2011. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már sikerült rájönnöm, hogy a Karácsony már csak a pénzköltésről szól, az üzletek sugallják, hogy minél többet vásároljunk, minél több ételt együnk, több sütit süssünk...De minek???

Már rájöttem, hogy felesleges pénzkidobás. Tehát idén az étellel visszafogottan bánok.

A lakást szeretem feldíszíteni, de max. mikulás után fogom elkezdeni, mert ha most feltenném, karácsonyig megunnám..

Az ajándékokat már én is tervezem, főleg a leárazások miatt. Nem szánok ajándékra sokat, nem az a lényeg. A család is tudja: max. 2.499 Ft/fő.

2011. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Én figyelni szoktam a hozzátartozóimat egész évben. Úgyhogy általában ilyenkorra már pontosan tudom, hogy kinek mit veszek. Most is így van. Már csak meg kell vennem az ajándékokat. De az igazi karácsonyi láz csak akkor kap el, ha már mindenhol kint vannak a díszek, fények, minden.
2011. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A keresztfiamnak kitaláltam, hogy mit veszek ezért délután útra kelek. Olyan fura. Engem nem szokott ilyen hamar elkapni. Babát várok, talán ez az oka :) Hormonok... :)
2011. okt. 13. 10:35
 7/22 A kérdező kommentje:
Én múlt héten mikor bementem a boltba és megláttam a rengeteg mikulást, szaloncukrot letaglóztam.
2011. okt. 13. 10:36
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Én is nagyon várom már :) 3 napja karácsonyi zenét hallgatok... =)
2011. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem minden évbe elkap van h már szeptemberbe,de legainkább ahoz kötödik amikor már hideg van és szürkés az idő.Idén már kicsit okosabban teszem mert már tegnap is vettem ajcsit,nagyon jo dolgokat lehet kifogni és nem is kell legalább egyszerre megvenni mindent.Amúgy is elég sokba kerül a kaja,jobb az ajcsikat előbb letudni.A lakást felkéne disziteni meg sütni majd karikor mézeskalácsot:)Amúgy a fa minden évben nagy kérdés,mert az igazi fenyőnek van finom fenyö illata és akri hangulata ezáltal,de a mü kényelmesebb.Na szép napot.
2011. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A helyes kérdés,Karácsonyi frász.
2011. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!