Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, akiknek vékony/...

Fiúk, férfiak, akiknek vékony/alacsony párja van! Nektek milyen érzés, amikor a barátnőtöket/feleségeteket ölelitek?

Figyelt kérdés
Nem veszik el az ölelésetekben? A barátom egy fejjel magasabb (185 cm), és nekem olyan jó, amikor megölel. Ám nem tudom, neki milyen érzés ugyanez, hisz án csak 163 magas vagyok, vékony kis szöcske.. Tudom, hogy jól esik neki, nem erre gondolok, hanem nem vicces, vagy fura hogy egy olyan kicsi testet szorongattok aki szinte elveszik a karjaitokban?
2011. okt. 6. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én 150 cm vagyok a párom 193. Szegényt már sajnálom, mikor meg akar olelni, mert nagyon kicsike vagyok :D de ő minden nap sokszor megölel, gondolom, mert jól esik neki :D
2011. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de akkor ezek szerint engem azért nem szeret ölelgetni a párom, mert majdnem egymagasak vagyunk (én 174, ő 178 cm) és ráadásul nem is vagyok cérnavékony??? Na nem vagyok kövér egyáltalán, csak nem 50 kg vagyok, mint ami szinte elvárás a nőknél, hanem 64...

Jaj, akkor mostantól nem eszem semmit és minden testrészemből kivágatok 20 cm-t, akkor vajon igazi nőnek fog tekinteni? :D

2011. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a pici, vékony, alacsony lányokat, akik elvesznek az ölelésemben
2011. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!