Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon annak van nagyobb...

Fiatalon annak van nagyobb esélye családot alapítani aki szép külsőleg?

Figyelt kérdés
Azok a kismamák akiket látok mind csinosak, ápoltak, jól néznek ki. De legtöbbjük 20-25-30 év körüli. Gondolom ők alapból ilyenek. Azért mert szép a külsőjük, valószínűleg azért lett fiatalon gyerekük? Könnyebben tud fiatalon családot alapítani egy szép nő?
2011. okt. 6. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó már rég nem az utolsó:) Bocs.
2011. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
58%
na és mi van velünk, csúnya, alacsony fiúkkal?
2011. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
84%

Ez így ebben a formában egy nagy hülyeség... már ne is haragudj.

A családalapítás nem az életkorhoz és a külső megjelenéshez kötött.

Manapság rengeteg dolognak kell ahhoz "passzolni", hogy egy pár úgy döntsön gyereket vállal.

Én is itt vagyok 31 évesen, van egy gyönyörűszép (mások véleménye szerint is) barátnőm, akivel 3 éve élünk együtt.

DE... Sajnos nem vagyunk olyan helyzetben, hogy jelenleg gyereket tudnánk vállalni.

Elvileg lehetne... viszont én próbálok felelősen gondolkodni és azt is számításba venni, hogy mi várható?

Jelen helyzetben pedig nem szeretném azt, hogy pl. van egy gyerekem, de nélkülöznie kelljen. (akár még alapvető dolgokból is.)

2011. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

A külső, a szépség egy dolog.. . Nagyon nem ettől függ!

Csak a mai eltorzult világban ahol minden azon múlik hogyan nézel ki. Fiatalon még számit ez. A tinik jó pasit, a macsók jó nőt keresnek. Eleinte férfit és nőt, később anyát és apát keresnek. És nem feltétlenül esik egybe a kettő, sőt.. Később lesznek fontosak az igazi értékek, fiatalon még a külsőség fontosabb később majd nem lesz ekkora szerepe. Én látok szép kismamákat, és látok kevésbé előnyös tulajdonságúakat is. Régen rossz ha valakinél ezen múlik a családalapitás. Ha csak a szépek szaporodnának már kihalt volna az emberiség.

2011. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
20:40! Ott a pont!
2011. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

Az lesz fiatalon anyuka aki már tini korában eltervezi fogy fiatalon szülni fog ők 25 alatt a körülményektől függetlenül bevállalják a babát.

Azért látod csininek őket mert a divatos anyukákon megnézed a ruhát, a táskát... az elnyüt ruhákban járó, smink nélküli anyukákat idősebnek gondolod vagy meg se nézed öket.

2011. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
20.40 én szép vagyok és férjhez akarok menni a páromhoz akivel 4 éve együtt vagyunk :D Na akkor most mi van? 22/N
2011. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
2.vagyok:látom,van aki sikeresen félreértette(mint gondoltam).A tapasztalat szerzés nem egyenlő a r*banckodással már bocs.Hanem mindenre kiterjed.Ahhoz,hogy kialakuljon egy reális világkép az emberben,szerintem kell egy kis tapasztalat,ami 20éves korra nem fog teljesen kialakulni.Ez kihat az emberi kapcsolataira is.Ez olyan,amikor 18,19évesen eljegyezgetik egymást,mert milyen jó minden,aztán ezeknek a kapcsolatoknak a 90%-a gallyra megy.A huszonéves kor eleje egy kritikus pont az ember személyiségfejlődésében,nem hiába ez a felnőtté válás kapuja.A többség ilyenkor kerül ki az igazi világba,nagyon erős a környezet hatása,tisztábban látja át a dolgait.És igen is,én azt mondom,huszon évesen az a normális ha az ember szórakozik(és ez nem egyenlő a rib*nckodással a gyengébbek kedvéért),eljár a barátaival,építi a karrierjét-jó,most lehet dobálózni a karrierista jelzővel,de a mai világban szerintem egy nő nem engedheti meg magának,hogy ne legyen egy biztos alapja.Alapból kitolódott a felnőtté válás időszaka is.Még egyszer mondom a tapasztalat szerzés nem azt jelenti,hogy minél több pasival kell lefeküdni,hanem azt,hogy az ember tapasztalat útján megtanulja,hogy kell egy párkapcsolatban helyesen "alkalmazkodni",hozzá állni,felismerje a hibákat(a sajátjait is) és felnőttként próbálja megoldani őket.Sok fiatal benneragad egy olyan kapcsolatban,ami nem jó és képes akár a gyerekvállalásra is...
2011. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

20:40 vagyok

Én is szép vagyok és jövőre megyek férjhez, akkor leszek 24, szóval nem mondtam, hogy mindig így van, csak általánosan. A legszebb barátnőimnek még komoly kapcsolatuk sincs, nem hogy férjhezmenjenek. Az átlagosabbak, vagy csúnyácskábbak meg már vagy férjhezmentek, vagy évek óta kapcsolatban vannak.

2011. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

20:42


Esélytelenek.

2011. okt. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!