Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet szerelem testvérek...

Létezhet szerelem testvérek között?

Figyelt kérdés
(Mostanában olvastam egy ilyen könyvet és elgondolkodtam ezen)
2011. okt. 6. 21:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez regény, manga, anime, vagy mi? Amúgy azzal kellett volna kezdeni, hogy japán, akkor rögtön nem annyira különleges...
2011. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
88%

Biztos van ilyen a való életben is.

Bár, gondolom a legtöbb.. viszonzatlan.

2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt, hogy előfordulhat-e ilyen, vagy hogy volt-e rá már példa. Nekem pl fiútestvérem van, de soha nem tudnék ilyet elképzelni, nemhogy vele, de még a régebb óta ismert fiúbarátaimmal sem.
2011. okt. 6. 21:19
 14/42 A kérdező kommentje:
Vonatkoztassunk el attól, hogy japán. Nem az a lényeg.
2011. okt. 6. 21:20
 15/42 anonim ***** válasza:
96%

Régebben volt olyan dokumentumfilm, amiben arról volt szó, hogy azok a testvérpárok, akik nem ismerték egymást, és csak később találkoztak életük során könnyen szerelem alakult ki közöttük, de hagyományos testvérek között ez elképzelhettlen a nevelésük miatt.

Gondolom nem kell magyaráznom utóbbit miért....

2011. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
hát...biztos megesett már az életben,de számomra nem létező dolog hogy testvérek...ááá...
2011. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy előfordul, pl: [link]

de rengeteg ilyen eset van, olyan is, hogy gyerekkoruktól ismerik egymást

2011. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
89%
Régebben rengeteg vérfertőző házasság volt. Egyébként ha belegondolsz, ha nem jön létre utód, aki sérült lehet, akkor nincs kivetnivaló biológiailag a gyengéd érzelmekben, szexben. De társadalmilag ez nem elfogadott ma már, de sok ilyen eset volt ettől függetlenül, és van ma is. Ha érdekel, neten, könyvtárakban bővebben utánaolvashatsz.
2011. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
84%
Lehet,hogy van..,de NEM létezhet sztem!Jó kis vérfertőzés...,jó is az:D
2011. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Azt, hogy gyerekük legyen, szerintem joggal ítélték el. Ilyen kapcsolatból mindenképp csak sérült gyerek születhet...
2011. okt. 6. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!