Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet szerelem testvérek...

Létezhet szerelem testvérek között?

Figyelt kérdés
(Mostanában olvastam egy ilyen könyvet és elgondolkodtam ezen)
2011. okt. 6. 21:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
47%
ok, akkor azt töröljük, ezt nem tudtam...
2011. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
73%

21:45-nek

persze, mind... egytől egyig...:DDDD ugyan már. Kutatásokból kiderült, h. ott tényleg magas az átlaghoz képest a torz szexuális szokásúak száma, de ez azért nagyon durva általánosítás volt.

amúgy a könyv címe azt jelenti, hogy Szerelmes vagyok a húgomba.

2011. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem helyes dolog elítélni az mangákat/animéket, meg úgy alapból a japán rajzfilmeket. Gyakran már egyből azt hiszik, hogy mivel rajzolva vannak, gyerekeknek szólnak, de ez így nem igaz szerintem. Sok tanulságos, komoly, gyönyörűen megrajzolt, mély mondanivalóval rendelkező animével találkoztam már.
2011. okt. 6. 22:08
 34/42 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem lehet szerelem..Én úgy gondolkodok, hogy a szerelem az szerelem, minden nyelven, és nemtől és rokonságtól függetlenül. A szerelem egy csodálatos érzés, amit ha kialakul nem lehet megakadályozni. Mindegy, hogy ki az akibe beleszeretsz, csak ő is viszont szeressen, és légy boldog...:)
2011. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eltérsz a saját kérdésed témájától :) Egyébként nem ítélem meg a mangát, animét, egyszerűen nem szeretem, nem tetszik a stílus, nagyon nem illik hozzám... én is szeretek rajzolni, írni, de a manga nem az én világom :) Tény, hogy a japánok európai szemmel nagyon furák, sokszor perverzek, de a viselkedésük idegenekkel szemben, a kötelességtudatuk példaértékű!
2011. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg eltértem, elnézést. Akkor kanyar vissza a témához! :)
2011. okt. 6. 22:14
 37/42 anonim ***** válasza:
60%

22.09

Te perverz vagy???? Vagy nincs tesód. Ezt a két dolgot tudom elképzelni!!! Normálisan nevelt ember elborzad a gondolattól, h a tesójával dugjon, sőt még az unokabátyámmal sem tudnám elképzelni, és még a másodunokabátyámmal sem, pedig asszem azt már a törvény sem tiltja, de fúúúj!

2011. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer olvastam egy ilyen történetet a neten.
2011. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

A könyv: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru


Ez valami japán manga lehet.... *___* elolvasnám énis. *-*

2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Anime is van belőle, megtalálod youtube on :)
2011. okt. 7. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!