Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó az észrevételem, hogy ha a...

Jó az észrevételem, hogy ha a családban két lány van, a fiatalabb általában a szebb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 22:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Na, akkor én vagyok az ellenpélda :)

Ez most elég beképzeltül fog hangzani, de sajnos tény, hogy szebb és okosabb vagyok a húgomnál, sőt még a testfelépítésem is jobb! Amúgy nagyon imádom őt, tűzbe mennék érte, magammal pedig nem vagyok kibékülve egyáltalán, csak a tapasztalatok alapján tudom ezt.

Egyébként pedig neki sokkal több jó tulajdonsága van :)

2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Lehet sokszor fordul elő, de nem mindenhol és tegyük hozzá, hogy a szépség relatív.
2011. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én ismét átgondoltam ezt, mert ma pont találkoztam egy testvérpárral, és ott is a nővér a szebb, unokatesóméknál is, egyik barátnőméknél is, így azt mondanám, az én ismeretségi körömben fifty-fifty
2011. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tehát általában igaz, általában nem.

Eljutottunk egy olyan konklúzióra, ami már a kérdés feltevése előtt is adott volt.

2011. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva... most felolvastam ezt a kérdést, de többen is azt mondták, hogy én vagyok a szebb (én vagyok az idősebb). Bár lehet a húgomnak jobb adottságai vannak, viszont én sokkal többet foglalkozom magammal és levetettem már a 15 éves szintű tornacipős-smileys pólós stílust, nőiesebb vagyok. Többet ápolom a hajam, jobb a sminkem stb, de ez a korkülönbség eredménye. Így elég nehéz megmondani, hogy alapból melyikünk lenne szebb. De véggondolva az ismerőseimet, elég nehéz általánosságban levonni ezt...
2011. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem isgen sok nővérem van. Ők szépek én meg ronda vagyok. xd
2017. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!