Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Hogyan könnyítitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Szinglik! Hogyan könnyítitek a napokat szakítás után?

Figyelt kérdés
Már több min 1hónapja vége a 8hónapos kapcsolatomnak, de borzasztó...
2011. szept. 2. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyél, igyál, aludj, fürdöj, hallgass zenét, pihenj, kapcsolódj ki. Csináld azt, amit szeretsz. Lógj barátokkal, nézd a TV-t, olvass. Tanulj.
2011. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj sokat és néha válaszolj az itt feltett idióta kérdésekre.
2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Besenyő Pista bácsira esküszöm, ő megtudná mondani, hogy miért hülyeség szomorkodni. Ha nem ismered, keress rá youtube-on!
2011. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a második valóban segít ...

van kedvenc kategóriám : az ekkora a farkam kicsi? :)

2011. szept. 2. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éves kapcsolatom ért véget másfél hónapja és még mindig nagyon hiányzik, de valamivel, egy ici-picivel jobb mint az legelső hetekben. Akárki akármit mond, ezen tényleg csak az idő segít és az, ha nem találkozgatsz és beszélsz vele. Szerintem az első időkben a bulizás meg a menj fodrászhoz meg vegyél egy halom ruhát marhaság, nem gyógyít semmit, ha igazán fáj a veszteség, csak arra emlékeztet, hogy már őt már úgyse fogják érdekelni az új szép ruháid meg az új hajad. A bulizástól nekem még rosszabb kedvem lett, látva a sok vidám embert. Nekem az segített, hogy anyukámmal, meg a legközelebbi barátaimmal nagyokat lelkiztem és kielemeztük a kapcsolatomat (ők is jól ismerték az exemet).
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalomtól egyébként sem menekülhetsz el. De tényleg jobb, ha csinálsz valamit, mint hogy azon töbrengsz, hogy öld meg magad.
2011. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csináld azt amit az előzők írtak. én ezt adom tanácsként: [link]
2011. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még aznap elmentem Romantikus Erőszak koncertre (nem tom ismered-e, inkább erőszakos zene, mint romantikus), és nekem nagyon sokat segített :)
2011. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A brutál zene tényleg nagyon jó! Ilyenkor tilos csöpögős, sírós, romantikus zenéket hallgatni. Én Rammsteint nyomattam kakaón! Azt ráadásul sose szerette az exem:PP Megyek is koncertre novemberben.
2011. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az f..sza:D Jó tudni, hogy lesz koncert, köszi:)
2011. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!