Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Örök szinglik) Mi az oka az...

(Örök szinglik) Mi az oka az egyedülélésnek?

Figyelt kérdés

én pl. félek a kötődéstől, attól hogy valaki túlságosan rámtelepszik és elveszi a szabadságomat.

félek a csalódástólé is (sajnos többször volt benne részem).

így elmenekülök akkor is, ha szerelmes vagyok (épp most menekültem el pl.)

ti miért vagytok egyedül? Ezt akartátok, vagy csak nem sikerült megtalálni az igazit?

20/L


2011. okt. 8. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nincs semmi különös oka, talán az, hogy még nem találkoztam a nekem megfelelő férfival. Vannak flörtjeim, tetszem a férfiaknak, de egyelőre nincs olyan a környezetemben, akivel komolyabban el tudnám képzelni. Ha találnék ilyet, nem zárkóznék el, de addig is elvagyok egyedül, jól érzem magam.


27/N

2012. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Eleg sok csalodasom volt, mindenfele teren az eletben, a kedvem is elment tole. Dolgozok, filmezek, zenet hallgatok, futok, amikor csak tehetem a rokomaimhoz megyek. 26/L/leszbikus.
2018. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!