Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátommal már lassan 1éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már lassan 1éve együtt vagyunk. Nagyon jól megértjük egymást, de mégcsak 17 éves vagyok. Már tervezgettük az eljegyzést hogy kapcsolatunk még szorosabb legyen. Én szeretném de nem tudom mások mit gondolnának. Nagyon korai még?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
ne edekeljen masok velemenye...es kulomben is az eljegyzest meg felehet bontani..nem te lennel sem az elso sem az utolso;)
2009. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

"tervezgetjük az eljegyzést?"


megkérte már a kezedet? és ilyen család előtti eljegyzésről lenne szó?

2009. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Borzasztó korai! Nekem 28-23-ig volt egy kapcsolatom, együtt is laktunk saját lakásban 21 éves koromtól, de aztán mégsem ment. Mondhatni a legszebb éveimet kihagytam. Én ilyen fiatalom nem tartom jónak a hosszú kapcsolatokat. Nem hiszem, hogy ezek egy életre szólnának. Elég később, 25 körül komoly kapcsolatban gondolkodni.
2009. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Vannak kivetelek: pl edesanyamek 17 eves koruk ota egyutt vannak, most voltak 25 eves hazasok...

de azert a 18-19 et megvarnam az eljegyzessel:)

2009. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
Szerintem abból nem lehet semmi baj ha most eljegyez,hisz esküvőt 5 év múlva is lehetne tartani addig pedig jól át gondoltok mindent és megtervezitek a jövötöket!Szórakozni pedig együtt is eltudtok menni!!És hogy mások mit szólnak?!Ne törődj vele, a te életed te alakítod úgy ahogy akarod és ne hagyd,hogy más szabja és mondja meg,hogy TE mit csinálj!!
2009. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor senkivel ne foglalkozz, csak várd meg a 18 éves korhatárt. Egyébként én is 16 éves voltam, amikor összejöttem a férjemmel, és ennek 8 éve, tavaly volt az esküvő. És nem bántam meg semmit!

A te életed, te alakítod.

2009. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki borzasztó korainak tartom. Persze nem feltétlen van ez így mindenkinél, ahogy nálam volt. Annak idején, amint önálló életet kezdtünk élni a barátommal, lakásfenntartát, munkahely, stb. rájöttem, hogy nekem az kevés amit ő tud nyújtani, én úgymond többre vagyok hivatott. Azóta egész más területen dolgozom, tanultam. Kialakítottam magam egy magasabb életszínvonalat. Mellette nem ment volna. Gyerekeink lettek volna és sokkal szerényebb körülmények között tudtunk volna élni. Én úgy érzem, hogy mire 23 lettem, felnőttem, egész más lett a világnézetem és amit ő tudott nyújtani, az 18-20 évesen még jó volt, de utána már kevés (6 évvel idősebb volt tőlem). Persze legyetek boldogok, nem akarlak én lebeszélni a boldogságodról, csak idővel változhat az ember, ahogy kinyílik a világ előtte. Persze jegyezzétek el egymást, de a házasságot már érdemes jobban átgondolni. Mégis az-az igazi, ha egy életre szól.
2009. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még korai!egy kicsit várjatok még, így is lehet szeretni egymást!Akármi történhet még, én is jártam ilyen cipőbe, de én 20voltam, nagyon szerettem az akkori barátom és mindenre képes lettem volna érte, 1éve voltunk együtt és sajnos kiderült, hogy megcsal!majd idővel, gondolom nem is vagytok olyan rég együtt sem, én 2-3év járás után mondanék mostmár igent!
2009. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eljegyzésnek csak úgy van értelme, ha utána hamar sor kerül a házasságra is. Addíg én speciel nem sok értelmét látom.. Gondolom nem engedhetitek meg magatoknak hogy ennyi idősen össze is költözzetek.
2010. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!