Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abszolút megalázó volt ez...

Abszolút megalázó volt ez nekem tegnap. Unom már ezt. Mit tehetnék? Ez normális?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. Apám 57, anyám 50 éves.

Faterommal még ugy ahogy jó mostanság a kapcsolatom, de anyámmal szörnyű. Én nemtudom, szerintem klimaxol, egyszerűen úgy hisztizik, mint egy 14éves tini*csa, mindig ordít velem, és komolyan keresi az alkalmat hogy belém köthessen. Az elején mikor megkérdeztem mibaja mindig az volt a válasz h "L*fasz, miközöd hozzá".

Minden nap veszekszünk, flegma velem, gúnyol, és csodálkozik ha nincs hozzá türelmem, a legszebb ahogy mostanába hív és divat lett nála a "H*lyegyerek"

Amikor elkezdünk kiabálni flegmán meg hisztizve ordit h őt mindenki bántja, még ő a mártír, holott ő mond el naponta minden szerencsétlennek, bunkónak, szemétnek, h*lyének, debilnek....


Tudjátok, az egyetlen tökéletes és sebezhetetlen dolog az életében a 2éves lány unokájuk. Bátyámé a gyerek. Nekem csak az unokahúgom, keresztszülőnek nem kértek fel. A gyerek kb minden 2.nap itt van nálunk, az anyja nem neveli, tipikusan az a szülő aki áthozza a panelből a gyereket hogy hadd élje ki magát a többszintes családi házban, majd ügyel rá a nagyanyja addig se neki kell. Az apja nevelné, csak sokat melózik, ritkán látja kb hetente 2x. A lány nagyon hisztis, a vadi új járólapra ledönti a konyhaszéket aminek kemény fa szerkezete van, ledobálja a padlóra a vastag falú csészét, és senki sem szól rá. Ha mondom neki hogy fejezze be, elkezd üvölteni és toporzékol, akkor én vagyok a szenyó hogy miattam sír a gyerek. Meg sosem voltam gyerekmániás 2 felnőtt bátyám van, nemvoltam kisgyerekek közelében, de próbálok vele ellenni, annak ellenére hogy 1.senkire sem hallgat, 2.nem ül meg egy helyen 3.folyton odajön belémcsíp és elfut meg üti a combomat.


Multkor belemarkolt a mellkasomba és tiszta karcolás volt, hát fájt. erre mivolt a válasz anyámtól "Gyülölöd a gyereket, legszivesebben megölnéd, megérdemled h bánt"

MEGÖLNÉM? GYÜLÖLÖM? Ez azért gusztustalan túlzás sztem.

Mindent odaadnak neki, a bajom csupán annyi hogy én vagyok a szemét ha megkérdezik a véleményem és elmondom.



Nos 7végén vagyis tegnap ittvolt barátom, lent reggeliztünk és beszélgettünk és elmondtam higgadtan hogy szerintem a gyereket nem igy kellene neveleni, és hogy tegnap ez sok volt amit lemüvelt (Kozmetikusnak tanulok, az anyját massziroztam erre a gyerek csipkedett, karmolt közben, felállt az ágyra ugrált akkor az leszakadt, visitott, felboritotta a konyhában az összes széket, bebujt az asztal alá, ha valamit nem adtak oda neki toporzékolt stb) és elmondtam a véleményem, erre anyám besértődött és elkezdett velem takarózni hogy "Igen te se voltál jobb, belőled is elég volt annyi kicsinek, de ő az unokánk szeretjük neki szabad mindent még kicsi. De igaz te szívtelen vagy, aztmondtad sosem akarsz gyereket mert gyülölöd őket " Gondolom mondani se kell hogy anyám ugrik a gyereknek, rajong érte mindent odaad neki


Tény nem tervezek még saját gyereket, de soha egy szóval nem mondtam h gyülölöm őket meg ilyenek.

Barátom közben ott ült, szerencsétlen csak pislogott nem tudta beleszóljon-e mert családi ügy.

Apám is nekemállt, de ellentmondásosan 1x azt mondta tényleg sok a gyerek másszor azt h mindent lehet neki.


Nos a véleményem tisztességes, higgadt kinyilvánítása miatt anyám ismét degeneráltként kezel tegnap óta, barátom előtt orditottak velem, megalázó volt, elvoltam hordva minden hülyének, és kö*ögnek. Nem szólnak hozzám, nem beszélnek velem, mindezt a gyerek miatt.



Tudjátok anyámból elegem van, nem szabadna ezt mondani de ugy érzem kezdem gyülölni... elegem van abból hogy megaláz hogy minden miatt cikiz hogy rombolja az önbizalmam....elegem van.


Mentem volna egyetemre koleszba, csak nem hagytam van itt barátom mert ő is tanul, és egyik szak sem kötött volna le.


De ez egyre rosszabb, ha áthozzák a gyereket már menekülök, mert ha ott vagyok nyomi vagyok meg minden ha meg nem vagyok ott akkor az a baja hogy beképzelt vagyok.


A baj azonban még csak most kezdődik... a másik bátyáméknál is jön a gyerek alig 8hónap múlva:S

Aki félre érti, mondván hogy ez féltékenység annak most mondom hogy EZ MEGALÁZÁS ÉS CSALÓDÁS A SAJÁT SZÜLEIMBEN, HOGY NEMBAJ HA ANYÁM SZERETI A LÁNYT, DE AKKOR VELEM NE BESZÉLJEN KUTYA MÓDJÁRA ÉS NE ALÁZZON MEG A SAJÁT BARÁTOM ELŐTT...



Tegnap ittvolt bátyámék akié a gyerek meg még 3rokonunk, poénkodtunk tesommal és kicsit megböktem ahogy szoktam, erre megemelte a kezét és orditott hogy "Hü*e idióta nem fogod fel hogy ez idegesít, nem szólok rád még1x nagyon degenerált vagy b+" nem volt ciki mindenki engem nézett, feljöttem és elkezdtem bőgni, elég volt ennyi a tegnapi napból.



Ma elment barátom, focimeccse lesz vidéken, mentem volna vele de nem mertem, féltem volna h anyámék balhéznak velem. Igy is félek hogy a tegnap gyerekes téma miatt engem fognak kioktatni és lehordani, rendesen félek:S


És tudjátok barátom nem szolt bele, de nem röhögött faterékkal, csak mondtam a véleményem és bólogatott de persze ő nem szolhat bele ez családi balhé.



NE HARI HOGY HOSSZÚ, D EMUSZÁJ SEGÍTSÉGET KÉRNEM


2011. okt. 9. 09:17
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: jó ötlet, legalább rájön a nő hogy egy hülye szemét
2011. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

mindenkinek vannak hibái, de azért ezt nem érdemeltem ki.

én meg még barátomat okoltam h nem védett be, utólag rájöttem hogy csak kiakadtam muterék miatt és 7hónap után nem szolhat bele a családi balhékba, én se szolok bele náluk.


Ha a gyerekre gondolok nyilallik a hasam:S a gyerek anyját viszem sminkversenyre, gondolom mondanom se kell h nem lehet tőle gyakorolni, mert neki kell minden földhöz vág mindent meg ordit.

2011. okt. 9. 09:57
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

jujj nekem most lesz kistesóm remélem aranyos lesz nem mint a te unokahúgod

háát én csak azt tudom tanácsolni hogy költözz el hiszen már 18 vagy (mázlista)

16L

2011. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

megvolt a fejmosás, apám orditott velem...elmondtam h ha lett vna lehetőségem elmentem vna vidékre egyetemre. kiröhögtek, h taknyos vagyok meg hülye , és ha mégegyszer elmondom a véleményem a reggelinél úgy mint tegnap fater a pasim elött megpofoz.

elsirtam magam, muter elhordott mindennek...fater meg mondja h "mivan olyan vagy mint az elkényeztetett idióta buta plázap*csák, ahhoz h egyetemre menj pénz is kell"

mondom "mentem vna államilag támogatottra erre ő "ja ahhoz ész is kéne"


az érettségim tökjó lett, őis tudja...csupán azért nem mentem egyetemre mert nem akartam, akkor még nemvolt ez...


Most kb sírok:( ilyetszol "majd nehogy sirj a vállamon, te sose fogsz elköltözni innen, nemlesz rá lehetőséged, taknyos vagy még"


Sírok, nekem ebből elég

2011. okt. 9. 10:26
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le velük, és kérdezd meg, hogy most tulajdonképpen mi a bajuk veled???? A gyereket szereted, de egy gyereknek nem szabad mindent megengedni. Pl. ha a körömlakkot adja oda neki anyukád, kérdezd meg tőle, hogy orvoshoz is viszi-e, ha eszik belőle?
2011. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Igaza van a többieknek, próbálj elköltözni, de ezt ne mondd el nekik.


Addig amíg meg otthon kell laknod, ne sírj előttük. Mert vannak olyan rosszindulatú emberek (valószínű anyád is ilyen), akiknek az okoz örömöt, ha látják ha a másik rosszul érzi magát.


Mosolyogj sokat, bólogass hogy igazuk van... persze, hogy nehéz ezt ebben a helyzetben eljátszani, de hidd el ez őket belül nagyon idegesítené.


PL.: nahát de aranyos a gyerek (nem tudom a nevét), anyuci te is ilyen voltál az ő korában? és mosolyogj sokat.


Közben meg gyűjtsd a pénzt, keresd a lehetőséget és költözz el.

2011. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
meg h amig én ilyen vagyok nemjöhet át a pasim, ésha előfordul ez még1x megmondja a pasimnak h pakoljon éés menjen haza
2011. okt. 9. 11:00
 28/54 anonim ***** válasza:
15%
Zárd be őket a házba, mikor az unokahúgod is ott van és gyújtsd rájuk az egész kócerájt! we-he-he
2011. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
0%
OFF: kérdés megjelölve
2011. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
nagyon össze vagyok zuhahanva csak sírok. gondolkodom azon h begyógyszerezem magam, ugysem keresnek....
2011. okt. 9. 11:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!