Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom ilyen esetben aggódni...

Van okom ilyen esetben aggódni, vagy bízzak a páromban?

Figyelt kérdés

Párom 27 éves, és új kolleganője érkezett. Nagyon csinos dekoratív kis csajszika, tegnap mutatott be neki. Kedves, aranyos és látszik rajta, hogy nem az a buta nőszemély. A lány 24 éves. Mondta párom, hogy örül neki mert jól eltudnak beszélgetni míg tart a munka, mert kereskedelemben dolgoznak és ott szoktak beszélgetni, gyorsabban telik a munkanap. Én 21 éves vagyok, még egyetemre járok, nem dolgozom, nem is vagyok az a tipikus de szép lány, viszont tudom hogy szeret engem a párom. 3 és fél éve vagyunk együtt, mindig ragaszkodott hozzám.

Felesleges aggódnom igaz? Nem is tudom miért tettem ki a kérdést, csak egy kicsit megijedtem az új lánytól.

Köszi ha válaszolsz.


2011. okt. 9. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szép nőket lát az utcán is. Nyugi!

A lány egyébként kapcsolatban van, vagy szingli?

2011. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem baj én ezt akkor sem értem bocsi,a munkahely az munka hely és semmi köze se a barátnőnek a munkahelyhez se a kollégának a barátnőhöz,ez egy két külön dologként kell kezelni,legalább is én a munkát a magán életemtől távol tartom hogy legalább ott legyen béke és nyugalom!

Nem tudom de én ilyet soha nem csináltam...

2011. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem tudok róla, hogy lenne valakije

amúgy nap végén beszoktam menni munkahelyére olykor

ott azért bemutat az újaknak ha vannak

2011. okt. 9. 13:55
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi amúgy a sok választ
2011. okt. 9. 13:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel bárki és bármi miatt aggódhatnál.

Egy csomó szép nő van, akárkivel összefuthat.

2011. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!