Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit csinálhat...

Ilyen helyzetben mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A párom nem volt nálunk kb. 6-7 hónapja. Lényegében azért mert a szüleim utálják, nem ilyen embert képzeltek el mellém, ezért meg se próbálják elfogadni.


Nyáron még amikor jó idő volt elvoltunk kint a szabadban is, sokat kirándultunk, fürdeni jártunk stb, de most, hogy itt a rossz idő, nem szívesen vagyok kint.


Csak heti egyszer tudunk találkozni a távolság miatt, és mindig ő jön hozzám hiszen nekem nincs keresetem, iskolába járok, így nem lenne pénzem elmenni hozzá.


Tegnap megkérdeztem, hogy szeretne-e hozzánk jönni, azt mondta, hogy tudja, hogy utálják ezért neki ez kellemetlen, nem szívesen jönne.


Mit csináljak? Milyen megoldása lehet a problémának? Nagyon rossz ez így.


2011. okt. 9. 19:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kb ugyanígy voltam én is.

Mi télen a -10°C-ban is kint voltunk... Ha nagyon fáztunk, bementünk pl. egy bevásárló központba. Nagyon rossz volt, de túléltük.


Ha már régóta vagytok együtt, akkor esetleg megkérdheted a barátodat, hogy segítse az utazásodat anyagilag. A diákjegy olcsóbb, mint a felnőtt. Milyen messze laktok egymástól?

2011. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Az egyéni tanrendnek utána járok. ;) Ezeket évközben is bármikor lehet kérvényezni?
2011. okt. 9. 19:31
 23/29 anonim ***** válasza:
Suli mellet nem fogsz tudni dolgozni az biztos és a suli rovására menne ugy hogy azt felejtsd is el. Probáltam nagyon nehéz.kikészülsz tőle ahhoz nyugodt körülmények kellenek még + ban talán úgy menne. 3 év után nem nevezném idegenek ,legalábbis a szüleid szempontjából és szégyeljék magukat ha ezek után nem kiváncsiak a párodra. anyira hasonlo helyzetben vagy mint én voltam (már mint mi) nekem nagyon rosszul esett hoyg az én szüleim elfogadták öt szerették én meg a névnapjára se születésnapjára sem mehettem hozzá. nekem hiányzott hoyg nem tudta megyőzni öket. de lehet nektek jobban sikerül . de elöbb utobb lépni kell mert megvisel ez téged is meg öt is. a szülök erre játszanak szerintem . mint ahyog nálunk is hoyg majd 1x csak feladják vagy megszakad a kapcsolat .
2011. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én is év közben kérvényeztem (mert szülök novemberben), és megadták
2011. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Én kitartó vagyok és ő is, júniusban befejezem a sulit, már nem lesz akadály előttem. Csak addig is itt van a tél és kellemetlen mindig az autóban ülni, az utcán sétálni stb.


Az egyéni tanrendet megérdeklődöm, megpróbálom, ha nem megy akkor majd bejárok órákra rendesen.

2011. okt. 9. 19:41
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! :)
2011. okt. 9. 19:42
 27/29 anonim ***** válasza:
Be kell fűteni az autoba és fél óránként beindítani ismét befűteni .nekem az autómba pl a csomagtartot egybe lehetett nyitni az utastérben és még hancurozni is lehetett hátúl .csak kell keresni eggy eldugott kis erdőt ;), a suilt viszont ám a helyedben nem nagyon variálnám abbol még sok gondod lehet
2011. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én kerek-perec sz&rnék anyámék véleményére! Nem hozzájuk jön, hanem hozzád! Ha én keresnék 130000-et, a p.csám a földhöz verném! Meg a kinézete maximum téged érdekelhet! Anyádék rosszindulatúak!
2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is teljesen ez a helyzet. 27 éves lány vagyok 2 éve együtt a párommal. Róla sem akarnak szüleim hallani tavaly áprilisban volt nálunk utoljára, azóta be sem teheti a lábát. Ugyanaz a szitu, anyuék háza ez van. 5 hónapot úgy töltöttünk, hogy sátorozni jártunk amíg jó idő volt, azóta szerencsére náluk tudunk találkozni. A kifogás nálunk is az, hogy szerintük nem hozzám való, jobbat is találnék. Pedig tudom, hogy vele fogok élni már csak idő kérdése szerencsére és összeköltözünk. De nagyon bánt hogy két tűz között vagyok és anyuék is boldogtalanok miattam. De hátha az idő megoldja. Neked is sok sikert és kitartást kívánok!!
2011. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!