Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lányok, válaszolnátok?

16 éves lányok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Húgomnak szeretnék ajándékot venni, 16 éves. Németországban lakom, már egy éve, és annak ellenére, hogy sokat beszélünk, nem tudom mégis mire vágyna. Én már nem emlékszem milyen igényeim voltak 16 évesen, de hát más kor van.. :)

Örülnék, ha írnátok, hogy ti minek örülnétek, mire van szükségetek, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat :)

21L


2011. okt. 10. 17:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

ruha,parfüm,ékszerek,karkötők,napszemüveg,pulcsi,egy menő öv,cipő,smink,jó könyvek,valami jó filmet,meg ilyesmik :))


én legalábbis ilyeneket kérnék


13l

2011. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%
Azt azért csak tudod miféle stílus, mármint csajos? Akkor ruhák, sminkszerek, ékszerek. Vagy ha olvasni szeret akkor könyvek. Nem minden 16 éves egyforma. De te sem vagy idős szóval egy "szinten" vagyok... ami neked is jó lenne az neki is jó lesz gondolom.
2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Hát, ha olyan típus, akkor parfüm, ruhák, mint ahogy írták...

Mivel én nem vagyok ilyen, írok mást.:)

Milyen hobbija van? Én pl lovagolok, örülnék egy szép kötőféknek, vagy izzasztónak, ami az olcsóbb kategória... Ha pl labdajátékokat játszik, egy jó térdvédő, vagy valami... Amit úgy használni is tud, nem ilyen polcravaló valami... De ha szereti a divatot, akkor tényleg valami szép ruha, kiegészítők, stb... Majd írd meg, mire jutottál:)

2011. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én legjobban mindig a könyveknek örültem, akármilyen lehetett, mindig imádtam :), régen tesómtól kaptam egy ezüst karkötőt ami vékony volt, és középen egy virágfej volt mindig hordtam ám :) karkötőnek is biztos örülne, ruha, parfüm. Nekem még az is nagyon tetszik, hogy kispárna huzatra rányomatnak egy fényképet, mondjuk mindkettőtök rajta van a képen, plüss stbstb.

2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Megint csak köszönöm a válaszokat :)

Először én is ilyesmikre gondoltam, hogy parfüm, vagy ékszer, de igazából ezeket meg tudja venni magának. Olyasmire gondoltam, amit magára nem költene, de azért nem rossz ha van.

Könyvet szeret olvasni, de az esélytelen, könyvet magyarul itt nem tudok venni.

Még van időm, nem akartam az utolsó pillanatra hagyni, úgyhogy még kitalálok addig valami kreatívat :)

2011. okt. 10. 18:25
 16/34 anonim válasza:
85%
Valami szép ébresztőóra?:D
2011. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
én egy 120 színű sminkpalettának tuti örülnék :)
2011. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én körömlakkoknak :) És sminkeknek, parfümnek is, vagy márkás ruhának, amit itthon nehezen vagy sehogy nem veszünk meg.
2011. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
CD-ket ill. pl zenekaros cuccokat (ha van kedvence)aaaaahhhhhwwww :$ :)
2011. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
iphone 4-et :D annak biztos örülne és németországban nem is lehet olyan drága
2011. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!