Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 éves lányok! Válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányok! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Gondolom ti is sokszor beszélgettek a pasitokkal MSN-en vagy akár telefonon. Titeket mindig a srác keres fel? Soha egyszer nincs olyan, hogy ti írtok rá vagy hívjátok fel? Csak mert az a lány aki nekem tetszik, az bas*ik keresni engem, de azt elvárja, hogy én fussak utána. Nekem ez elég hülyén jön le, úgy érzem mintha szarnának rám, pedig nem, mert tudom hogy a lány érez irántam valamit. Szóval ez nálatok is így van és én vagyok az idióta, hogy úgy gondolom néha azért ő is felkereshetne? Még egyszer nem tette. Tudom, hogy a pasi dolga kezdeményezni, de ez szerintem nem számít annak. Vélemény?
2011. júl. 25. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is. Mindig én kezdeményezek, és elvárja h bókoljak, meg keressem. Ő egyszer nem írna rám előbb. Szóval mintha én tettem volna fel a kérdést. :D
2011. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Szerintem, az nem jó jel ha nem érdeklődik utánad...:S

Ha nekem tetszik valaki akkor rá szoktam írni,érdeklődöm iránta. 16/L

2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1. kommentelő vagyok: az a durva az egészben h érzem h érdeklem, tehát mindig kedves, meg sztem bejövök neki, erre állandóan utalgat, csak az a gond, hogy mindig azt várja, hogy én írjak, aztán persze 1 mp-re rá visszaír...
2011. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
szerintem nem oké h mindíg te keresed. várj egy kicsit ne keresd ha ő keres akkor érez irántad igazán valamit is. és ez hülyeség h csak a fiúk kezdeményeznek... mert ha ez egy kapcsolat akkor ne csak egyoldalú legyen. szerintem 16/L
2011. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én még nem vagyok 16 éves.... történtesen csak 13 vagyok, de én szoktam írni...!!!
2011. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én általában azért nem írok rá bárkire is, mert

-sok dolgom van és minden tökéletesen meg akarok csinálni mielőtt beszélnék vele, hogy akkor már ne kelljen semmit, aztán persze ő ezt nem várja ki és előbb rám ír xD

- van valami kiírása ami miatt arra következtetek hogy rossz a kedve

- félek hogy zavarom

- félek hogy állandóan rajta lógok

- nincs pénz a telefonomon

- nem szeretek felhívni másokat

- nem érdekel és fárasztónak tartom

Azonban ha pasim van (pasi az akivel járok nem az aki iránt érzek valamicskét) akkor igenis beszélek vele magamtól. Az hogy te úgy gondolod érez valamit, még nem jelent semmit! Meg aztán sok mindenki tethet de nem biztos, hogy "úgy" vagy "annyira"...

2011. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*tetszhet
2011. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

szia:) amikor én még nem jöttem össze a kedvesemmel, kkor mondjuk, hogy 10ből max 2szer írtam rá, mert féltem, hogy mi lesz, mert hát mégiscsak a fiúk kezdeményeznek, vagy zavarom, vagy nagyon csüngenék rajta, stb... de mikor már komolyabbra fordult (még nem jártunk), akkor már egyenlő arányban írtunk egymásra, és hívtuk fel egymást.

16/L

2011. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Fura ez.

Mármint, nőként elvárom, hogy egy férfi keressen, hiszen ha tényleg kellek neki, akkor kezdjen ő beszélgetni, ha nem vagyok rá kíváncsi leépítem, ha pedig érdekel amit mond, figyelek rá.

Aztán, ha már komolyodik a helyzet, ráírok egyszer kétszer, de nem csinálok belőle rendszert.


Miért? Ha addig képes volt írni, az után is képes lesz, ha nem ír, jelentheti azt, hogy más dolga van, minek zavarjam, ha tudom, ahogy lesz ideje, nekem ír.

Ha mégsem, valószínűleg már nem kíváncsi rám.


Megeshet, hogy csak én gondolkozok így :)

2011. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóval és velem kb. ugyanaz a helyzet. Tudom, hogy a lány érez valamit, de ő mégsem csinál semmit.

Az a baj, hogy régen mindig én kerestem őt, mindig ráírtam, felhívtam küldtem neki sms-t, de ő egyszer sem tette. És akkor kezdtem el godnolkozni, hogy mi is történik.


A várásról annyit, hogy lassan egy hónapja nem keres...

De a barátai is mondják, hogy szokott rólam beszélni stb.

És nem hinném, hogy azért nem ír, mert félénk. Ő egy talpraesett, nagyszájú lány.

Szerintem inkább nagyképű és túl nagy a büszkesége...

2011. júl. 25. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!