Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lányok, válaszolnátok?

16 éves lányok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Húgomnak szeretnék ajándékot venni, 16 éves. Németországban lakom, már egy éve, és annak ellenére, hogy sokat beszélünk, nem tudom mégis mire vágyna. Én már nem emlékszem milyen igényeim voltak 16 évesen, de hát más kor van.. :)

Örülnék, ha írnátok, hogy ti minek örülnétek, mire van szükségetek, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat :)

21L


2011. okt. 10. 17:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát magamból kiindulva... milyen színű/stílusú a szobája? Abba vegyél valami szépet. Mondjuk,én imádom a régies kicsit reneszánszosabb stílusúórákat, szép díszeket... én ilyesminek nagyon örlnék :)

16/L

2011. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Én se vagyok 16 de a unoka húgom ez a korosztály (volt)


Akkor Én ...

... elvittem a kedvenc színésze előadására


Nagyon odavolt tőle.

2011. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok de én nagyon örülnék egy szép órának (és 16 évesen is örültem volna:D), de nem arra a műanyagokra gondoltam, hanem valami szép, nőiesre. Most Magyarországon mondjuk a műanyag óra nagyon nagy divat, de szerintem kérdezd meg előtte, hogy neki tetszik-e. Mondjuk belinkelhetsz neki egy képet, hogy most ezek az órák nálatok nagyon divatosak, otthon bejöttek-e már a divatba. Akkor biztos leírja a véleményét is:) persze ez csak akkor jó, ha még nincs órája:D
2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Ezt az óra dolgot már nagyon elültettétek a fülembe :D Mondjuk nem ezt a műanyag fajtát, inkább vmi szép bőrszíjast :)

2011. okt. 12. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!