Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16-22 éves dohányzó fiúk,...

16-22 éves dohányzó fiúk, válaszolnátok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Mióta cigiztek? Hogyan szoktatok rá? (ki miatt, stb.)

2. Mennyit szívtok naponta?

3. Milyet szívtok?

4. Otthon tudják-e nektek? Ha igen, mit szóltak hozzá?

5. Észrevettél-e magadon bármilyen negatív hatását annak, hogy cigizel? Történt-e emiatt bármilyen negatív élmény (pl. kirekesztés), hatás?

6. Megbántad, hogy cigizel?

7. Melyik a kedvenc cigid?

8. Szoktál köhögni a cigitől? Melyiktől köhögsz a legkevesebbet? :)


A válaszolóknak megy a zöld kéz, köszi!


2011. aug. 31. 00:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

-16 éves koromban szoktam rá, és most szeretném leszoktatni magam, már egész jól megy (napi 3-4 szál)

-Korábban másfél dobozzal szívtam

-Arany Marlboro, fekete marlboro

-tudják, és nem örülnek neki, mert szüleim 16 év után tették le, és tudják, hogy mennyivel jobb a közérzetük úgy, és mennyi pénzt takarítanak meg vele.

-Igen, mert büdös leszel tőle, és nem bírod a sportot annyira, mint előtte

-igen, nagyon megbántam, hogy anno rászoktam

-Már nem szeretem egyiket sem, csak a mozdulat tud hiányozni néha, de régen a kedvencem az arany marlboro volt.

-köhögtem elég keményen, most vagyok 20 éves


Ha teheted szokj le róla amint teheted :)

2011. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyors választ. :D nekem még csak néhány hónapja van meg, igazából néha elkap a vágy, hogy de jó lenne most aztán... meg minden nap fogy, csak nincs meg az az állandó márka. :) egyébként segít valaki a leszokásban vagy hogyan csinálod? arany marlboroból 100-asat szívtál már? :D
2011. aug. 31. 00:53
 3/17 A kérdező kommentje:
kedves 1. válaszoló és a többieknek is szól, te élvezed a dohányzást? mit szeretsz benne? :D menőnek tartod? :D
2011. aug. 31. 01:02
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

1. márciusban, mert azt láttam, hogy mindenki ezzel oldja a stresszt, és akkor egy nagyon stresszes időszakom volt, hát én is kipróbáltam, megszerettem

2. változó, van hogy fél dobozzal, van, hogy másféllel, ha haverokkal összeülünk inni, akkor elmegy két doboz is sajnos

3. Szintén változó. Általában kék vagy zöld Bondot vagy Viceroyt, de imádom az arany Davidoffot. Az elején csak vékony cigit szívtam, most már átszoktam a simára.

4. Tudják, mindenki dohányzik, elintézték annyival, hogy rendben, te tudod, de azért le kéne szoknod.

5. Nem ért eddig sérelem. Talán azért, mert ha nem dohányossal vagyok, akkor megkérdezem, hogy rágyújthatok-e, megpróbálom minél kevesebbszer eldobálni a csikket. Ja, de. Párom néha kifogásolja, hogy rettentően cigiízű a szám, annak ellenére, hogy ő is dohányzik. Csak én Bondot szívok legtöbbször, ő meg mindig Viceroyt.

6. Igen is, meg nem is.

7. Arany Davidoff, Djarum Cherry, Merilyn Slims Vanilla, Unitas Excellent Sweetie (epres)

8. Nem. A szivarkától szoktam köhögni, mert letüdőzöm.


16/l

2011. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Hoppá, azt nem néztem, hogy csak fiúnak szól a kérdés ... Mindegy. :D
2011. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 twinky ***** válasza:
100%

1. 1 eve. Meloban szoktam ra.

2. kb. fel doboz, nagyon ritkan megvan az egy is. buliban tobb.

3. arany marbi, kek camel, beton szofi, kek szofi

4. igen. anyam azt mondja, felnott vagyok, es ugy cseszem el az egeszsegem, ahogy akarom.

5. a penztarcam banja a leginkabb. nem kohogok, de ha pl. elmegyek uszni (korabban 5 evig versenyszeruen usztam), ket hossz utan kifulladok

6. igen

7. arany marbi, kek camel

8. nem... egyelore

2011. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

16 éves elmultam...

1. majnem 2 éve cigizek, haverom elkezdett cigizni és énis rá rá gyujtottam...

2. napi 1 doboz

3. kék pall mall

4. tudják, anyám azt mondta h ő nem ad rá pénzt, meg h az én tüdőm... faterom meg cigizik ő meg annyit mondott h kár h rászoktál..

5. nem

6.igen

7. sobranie black, pall mall, lucky strike

8. szoktam, nem próbáltam még annyira gyengébbet szivni...

2011. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. 15 éves korom óta. Nem kertelek, menőzésből.

2. abszolút változékony

3. marlboro/pm/szofi

4. Apám, ő is cigizik már rég óta, azt mondta szokjak le, meg majd rájövök magamtól.

5. Mikor nayon sokat szívtam, egy idő után ha rágyújtottam reggel egész nap köhögtem meg váladék jött föl.

6. nem

7. Marlboro Gold, Philip Morris Blue

8. nem

2011. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok,de azért válaszolok :)


1. 10éve cigizek körülbelül.

2. 1 doboz körül szívok naponta.

3. Változó, szürke bond,kék ld, néha multi.

4. Tudják már régóta.

5. Negatív hatás? Köhögök reggelente, meg mostmár napközbe is, illetve sokkal nehezebben veszem a levegőt is.

6. Megbántam.. párszor próbáltam leszokni de még nem sikerült.2 hónap volt a leghosszabb..

7. Davidoff, Dunhill.

8. Szoktam, sőt öklendezek is már néha tőle, ezért akarom lerakni!

2011. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1. 2 éve a baráti társaságom miatt (de igazából annyira nem vagyok rászokva ,mivel 2 hetet is kibírok egy szál nélkül)

2. Nyáron a diákmunka közben sokat cigiztem, úgyhogy most hetente szívok összesen 6-7 szálat. Tavaly és tavaly előtt az adag csak heti 1-2 volt.

3. Nagyon sokáig kék Bond-ot, de 2 hónapja Marlboro Flavour Note-ot.

4. Biztosan tudják mert célozgatnak rá, meg nem buták a szülők se, de nyíltam még nem ismertem el.

5. Mivel rengeteg fiatal cigizik ezért nem ért kirekesztés, még a nemdohányzók részéről sem. Sajnos viszont most már nem úszok/futok olyan gyorsan, mint régen, mert hamar kifáradok a tüdőm miatt.

6. Nem bántam meg, mert nagyon sok ismerősöm cigizik és szinte a közös dohányzások már rituálék lettek nálunk

7. Marlboro Flavour Note

8. Soha nem köhögtem, még az elején sem, bár mondjuk egy hétig nem tüdőztem le.

2011. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!