Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság?

Szerintetek bunkóság?

Figyelt kérdés
Tavaly anyum kedvenc tortáját kaptam szülinapomra.. amit én egyáltalán nem is szeretek (sacher torát).
2011. okt. 10. 18:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként 22 vagyok :D köszi, de nem most van a szülinapom, csak nemsoká lesz, és eszembe jutott. Tudom, hogy akinek nem élnek a szülei, annak is örülnének, ha egy szót válthatnának, nyilván ők másképp éreznek a szüleik iránt. Nekem azért esett rosszul mert szerintem ha adok valakinek valamit akkor figyelmes vagyok legalább egy picit.. mert ez így olyan volt, mintha magának vette volna. És én sem szoktam nagyon ajándékokat kapni már, nem is kaptam mást egyébként
2011. okt. 10. 18:38
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként annyit mondtam neki, hogy tudod, hogy nem szeretem.. aki kérdezte, hogy miért: étcsokis torta lekvárral.. édes-savanyú-keserű :D nagyon nem az én ízlésvilágom
2011. okt. 10. 18:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de egy 22 éves embernek eszébe sem jutna ilyen... pláne kiírni ilyen kérdést!


Azt vártad, hogy majd itt mindenki sajnál, és megerősít abban, hogy de bunkók a szüleid?!


Valószínűleg nem 22 vagy, de legalább írtad volna meg az igazi korod, akkor nem lenne ennyire gáz az egész, mint most.

2011. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért egy pár falatot biztos leerőltetnék magamon :)

Egyébként a páromtól kaptam egy parfümöt, ami nagyon nem tetszik, viszont ő nagyon szereti. Én nem csináltam belőle ügyet. Ha vele találkozom, jó befújom magam, aztán kész. Legyen boldog. Igazán nem kell önzőségre gondolnod, lehet, hogy tényleg félreértés volt.


Na és ehhez mit szólsz? Volt pasim szülei elváltak. Külön szülinap volt az apukánál és az anyukánál is. Én is ott voltam mindkettőn. Amikor az anyukához mentünk, akkor egy gyönyörű, magas, tejszínhabos Feketeerdő tortát kapott "ajándékba" az exem. Meg volt a köszöntés, kaptunk a tortából 1-1 szeletet, aztán anyuka betette a hűtőbe, és azóta sem láttuk a maradékot. Mi szépen eljöttünk, (külön laktunk már) anyuka meg szerintem megzabálta a maradék tortát az undorítóan elkényeztetett plázacica lányával együtt (exem féltesója)

Na ez már önzőség! :D Még egy nyamvadt szeletet sem csomagolt el nekünk...az anyai szeretet határtalan. ;)

2011. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha még 22 évesen is itt tartasz, akkor tényleg nincs remény. Az önzésed forgatja számodra a Földet! L27
2011. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

hát hallod, most fog összedőlni a világ!


egyébként én simán odaadtam volna a tortát anyukámnak, mert ha ő nem lenne, szülinapom se nagyon lenne.

2011. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most le lehet pontozni, mert én sem örültem volna a dolognak. Nem kell leoltani szegényt, valószínűleg már megszokta, hogy olyan tortát kap amit szeret, és most is ezt várta, de csalódott.

Nálunk alap dolog, hogy olyat kap az ünnepelt amilyet szeret, hiszen az ő születésnapja, igyekszünk mindenkinek a kedvébe járni mert egy család vagyunk. Sajnálom hogy valakinek nincs jó kapcsolata a családjával, vagy rossz anyagi körülmények között él, esetleg már nem élnek a szülei, de ezért miért érezze rosszul magát a kérdező.

legközelebb csináljátok együtt anyuddal a szülinapi tortádat, és akkor olyan lesz amilyet szeretsz.

27/n

2011. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!