Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Keressem vagy hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Párommal megromlott a kapcsolatunk. Sok problémám volt az utóbbi időben, új munkahely. fáradt voltam, feszült és azt éreztem nem számíthatok rá. Elismerem, hogy tulzásba vittem a nyafogást, de rossz időszakom volt és támaszra lett volna szükségem. Párom mintha besokallt volna belőlem. Azt vettem észre, hogy nem is akar már velem lenni. Azt monta állandóan csak panaszkodom és őt is csak lelombozom. Nekem ez nagyon rosszul esett. Azt is éreztem, hogy talán már nem is szeret. Rá is kérdeztem, hogy szakítani akar-e azt válaszolta nem. De valami mégsincs rendben. Most elkellett utaznia 1 hétre. Indulás elötti napon is összevesztünk én egész nap vele szerettem volna lenni, ő csak pár órát mert számára fontosabb volt hogy otthon nyugalomba pihengessen tv-t nézzen, minthogy velem legyen. Mérgembe azt mondtam neki, hogy inkább ne is jöjjön. (Persze 1 év után tudnia kellett volna, hogy mindennél jobban szerettem volna ha eljön. tudja milyen vagyok, érzékeny és szükségem van rá (főleg mostanában))

Elutazott úgy, hogy mégcsak fel se hívott. Írtam neki egy sms-t, hogy "Ezek után nekem többet ne mondja hogy szeret, ha így képes volt viselkedni." Erre csak egy jelentéktelen sms- írt. Nem is reagált arra, amit írtam.

Már azt érzem nem bírom tovább. Ha szakítani akar inkább mondja meg. Nem bírom ezt a bizonytalanságot. Semmit nem tudok a páromról, érzéseiről.

Szerintetek megint én írjak neki? Vagy szakítanom kellene? Vagy ne is keressem?

Nem tudom mit tegyek. Nagyon fáj.


2011. okt. 10. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a pasitól függetlenül az a tanácsom, hogy ne provokáld, és ne játszmázz vele, sose mondj ki vmit, aminek csak a cáfolására vársz, de rettegsz attól, hogy bekövetkezik.

nekem is szörnyű szokásom volt a hiszti és az "örökharag", életem legborzalmasabb időszakait köszönhetem nekik.

amióta rájöttem, hogy erre rá fog menni a kapcsolat, vagy az önképem (persze minden "ne keress többet" hiszti után pár napra rá én könyörögtem vissza magam) azóta megtanultam megbecsülni őt, magamat, és a kapcsolat is. többet nem fenyegetőzöm. (csak részegen :D)

2011. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt vagy még? Mi történt veletek azóta?
2014. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!