Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férjes nőt szeretek, nem...

Egy férjes nőt szeretek, nem fog elválni sosem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy váljon el a férjétől és legyen csak velem, de mindig azt mondja, hogy a férje nélkül nem tudna boldogulni. Vett egy helységet, amit kialakított nekem fotós műhellyé, anyagilag akar támogatni, pedig nekem nem erre lenne szükségem, csak arra, hogy ne kelljen titkolóznunk. Nagyon szeretem, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is ugyanígy érez, különben elválna. Tudom, hogy nem helyes, amit teszünk, de egyszer élünk és én nem akarok mással lenni. Van arra esély, hogy elválik, vagy én mindig csak második leszek neki?
2011. okt. 11. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja,ez nem válik el..
2011. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív barom? De fél elveszteni a biztonságot?

Mennyire érzi magát biztonságban egy nő egy agresszív barom mellett?

Szerintem nagyon is jól kijönnek ők egy fedél alatt, Te csak kalandnak, plusz strigulának vagy jó. Persze vakít, hogy szeret, meg odavan érted, mert kell neki a biztonság mellett a .... na... tudod Te, hogy mi...

2011. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, nem az én feleségem az? Mostanában sokat költ, és nem tudom, mire. És egy fotós magazint is találtam a konyhában valamelyik nap. Gyanús.
2011. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerinted feláldozza azt az anyagi biztonságot amiből téged is támogat?Miért fogadod el? Miért nem állsz a talpadra és mutatod meg, hogy ő számíthat rád, nem te rá.
2011. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hàny évesek vagytok?


Szegény nõt komolyan nagyon sajnàlom, hogy a férje munkamàniàs és agressziv, de arra nem gondol, hogy a pénz nem repül be csak ugy az ablakon?

2011. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%
Elég pénzes lehet, ha helységet vett neked.. Max helyiséget.. Istenem, eszed lenne farok helyett..
2011. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
57%

Ez a nő téged nem tesz boldoggá, különben a kérdést sem tetted volna fel. Azt ne vedd, hogy az együttlétkor boldognak érzed magad, azzal az erővel egy jó prosti is boldoggá teszi az embert - arra a pár percre.


Ébredj rá, hogy egy számító rybanccal van dolgod, aki kihasználja a férjét a pénzéért és kihasznál téged a társaságodért! Valójában egyikőtök sem kell neki, neki egy olyan kellene aki úgy bánik vele mint te, és úgy tartja mint a férje.


A biztonságot pedig, ha már nem fiatal, soha nem fogja feladni, mert nő. Ahhoz nagyon nagy gubancnak kellene lennie. Pl. ha verné a férje - de akkor is mi történne? Csak azért adná fel az anyagi biztonságát, mert veszélybe kerülne a testi-lelki biztonsága, aminek nagyobb a prioritása. Minthogy az anyagi biztonságnak pedig nagyobb a prioritása a szexnél, nem fog elválni.


Konklúzió: keress magadnak egy érdemesebb nőt, aki értékel, aki tisztel és nem tamagotchiként kezel:) Ez a nő pedig az ellenséged, nem számít hogy néz rád, lásd, hogy ez a fegyvere! Miért vagytok ellenségek? Gondolkodj, nem egyeznek az érdekeitek! Illetve annyiban vannak fedésben amennyit együtt vagytok, persze ha neked az elég... Szakíts meg vele minden kapcsolatot sürgősen, de nem bunkón, csak megmondod, hogy neked ez így fail, szia. Ha kellesz neki otthagyja a "biztonságát", ha nem akkor nem. Amúgy veled nem lenne biztonságban?:) Ekkora gázban vagy, vagy csak a nívóból kéne lejjebb adnia?:)

2011. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Óh néha van fordítva is? Jó ezt olvasni! Eddig csak számító ribancpasikról hallottam...


Válaszom: nem fog elválni! De nem is fontos! Neked jön a pénz+ egy jó nő+szex, mi kell ennél több? A pasik úgyis csak a kalandokat szeretik, nemde?

2011. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Elég pénzes lehet, ha helységet vett neked.. Max helyiséget.. Istenem, eszed lenne farok helyett."


Jó, ezt a kettőt mindig keverem, de köss belém, Mr. Nyelvész. (Paraszt..)

2011. okt. 11. 17:20
 20/22 anonim ***** válasza:
...nem fog elválni...
2011. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!