Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férjes nőt szeretek, nem...

Egy férjes nőt szeretek, nem fog elválni sosem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy váljon el a férjétől és legyen csak velem, de mindig azt mondja, hogy a férje nélkül nem tudna boldogulni. Vett egy helységet, amit kialakított nekem fotós műhellyé, anyagilag akar támogatni, pedig nekem nem erre lenne szükségem, csak arra, hogy ne kelljen titkolóznunk. Nagyon szeretem, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is ugyanígy érez, különben elválna. Tudom, hogy nem helyes, amit teszünk, de egyszer élünk és én nem akarok mással lenni. Van arra esély, hogy elválik, vagy én mindig csak második leszek neki?
2011. okt. 11. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog elválni!De ez csak az én véleményem!

Nekem a barátnőm 5 évet várt egy nős pasira.Hála azóta a barátnőmnek már benőtt a feje lágya.Dobta a nős embert!Aki még azóta sem vált el.

Na erről ennyit!

2011. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

szeretőből nagyon ritkán lesz férj/feleség.


gondolj bele, téged már anélkül megkapott, h elvált volna. hát hülye is lenne elválni, ha egyik faroktól jön a kess, a másiktól a kufirc.


inkább keress valami független csajt.

2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!