Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már kibírhatatlan

Figyelt kérdés

mindig mindenkivel csak veszekszik.


apámékkal már agyf@szt kapunk tőle,mindig ahogy hazajön,ordibálás,veszekedés lesz


és direkt talál ki ilyen hülye indokokat hogy veszekedhessen


most pl 2 napja minden egyes nap ordibál velem,amiért ugyanabba a pólóba alszok 2 napja


meg akármilyen hideg van most,én nem fázok


persze ha ő fázik,már nekem is fázni kell


bakker,az előbb is fogyatékos voltam,meg nem tudom micsoda,mert szerinte én is fázok csak nem akarok felöltözni


basszus,13 évesen hadd tudjam már eldönteni hogy fázok-e vagy sem -.-"


meg mielőtt hazajött,fürödtem és elfelejtettem megtörölni a lábamat,és egy nagyon picit vizes lett a padló,és nem töröltem fel


erre már úgy elkezdett racsítani,hogy kb a fél utca belezengett,hogy én miért nem bírom feltörölni?! és vagy másfél óráig erről beszélt....


és apámékkal is minden kis hülyeség miatt veszekszik


komolyan,egyszer benevezem a valóvilág 6ba....ott is csak veszekedik mindenki mindenkivel ...


és már elegem van nekem is meg tesóméknak is ebből az állandó kiabálásból és veszekedésből!!


mit tegyek??


13l


2011. okt. 11. 18:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszi xD

amúgy nekem is már felnőtt nővéreim vannak...:D

és én is tudom milyen az ha valaki haldoklik :S mármint nem az hogy én haldokoltam hanem nagypapám....de m1


szóval az a lényeg hogy megpróbálok megcsinálni eztazt :DD

2011. okt. 11. 19:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Te már tettél fel kérdést anyuddal kapcsolatosan, igaz?
2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
még nem :D
2011. okt. 12. 16:03
 14/14 k.lau13 válasza:

jajdejó, azt hittem, én vagyok a világon az első tizenhárom éves gyerek felnőttekkel körülvéve XDXDXD


hehe... szülők...... O_o

2011. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!