Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem többször is feléled...

A szerelem többször is feléledhet 1 ember iránt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Legalábbis van, akinél ez működik, pl. nálunk...


21 éves korunkban már jártunk egyszer a párommal, aztán másfél év után szétmentünk, mert még fiatal éretlen kis taknyok voltunk, már bocsánat. Szóval elrontottuk először... Persze van, aki már ilyenkor életre szóló kapcsolatba kerül, hát szóval nekünk másként jött össze.

Öt évvel később újra egymásba szerettünk, összejöttünk.

Azóta is (6 év telt el) együtt vagyunk, összeházasodtunk, 2 gyermekünk van.

2011. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
20:46 - ROHADT TÖLTÖTT KÁPOSZTÁS PÉLDA! Elegem van belőle :-(...
2011. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hááát ezzel a töltöttkáposztás dologgal már nekem is tele van a ....-m. Miért nem lehet azt írni, hogy az a kapcsolat ami már egyszer nem működött, ahol szakítottak, az később sem fog. Az esetek nagyobb számában ez így van. Nagyon ritka ha szakítás után újra működik. Ez sokszor önbecsapás, vagy megalkuvás.

Azzal azonban egyetértek, amit valamelyikőtök válaszolt, azaz hogyha az a szerelem még beteljesületlen, az lehet újra szerelem.(saját tapasztalat is!)

2011. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék már olyanba újra beleszeretni, akibe valamikor szerelmes voltam, aztán kiszerettem. Akkor azt lezártam és ez a lényeg. Más eset, amikor arról van szó, hogy évek óta együtt vagyok valakivel és egy idő után lejjebb hagy a szerelem, ilyenkor hullámzik és ez természetes.
2011. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Volt párommal 10hónap után megpróbáljuk ismét. Ő nem kimondottan beszél az érzéseiről így csak találgatni tudok. Szerelmes volt,de szerintem ez megszokássá vált 2év után, és jöttek a gondok.Türelmetlenek voltunk egymással,és nem is próbáltuk meg helyrehozni hanem elkönyveltük,hogy nem vagyunk egymáshoz valóak. Teljesen soha nem sikerült kiszeressek belőle,mert nekem ő az a bizonyos 'Ő'. Viszont ezt fordítva nem tudom. Félek attól,mivel ő mondta ki rátelepszik a kapcsolatunkra. Félek,hogy ismét el fog hagyni és csalódás lesz,de ugyanakkor megint feléledt bennem a szerelem. Látom rajta is,hogy teljesen másként viselkedik,sokkal jobban működik eddig. Lehet ez csak egy fellángolás a részéről?
2011. okt. 13. 18:28
 16/16 anonim ***** válasza:
igen
2016. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!