Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok érdemes kimenni...

Mit gondoltok érdemes kimenni külföldre tapasztalatot szerezni külföldi önkéntesnek ha jelenleg pályakezdő vagyok és még nincs munkám?

Figyelt kérdés
Szeretnék már dolgozni és folyamatosan keresek munkát mióta (feb.20.) megvolt az átadó ünnepség. Városomban is önkénteskedek. Nehezen viselem a bizonytalanságot és tartok,hogy mi van ha éppen akkor kellek valahova. Elsősorban rövid távú érdekel emiatt inkább.Bár nem tudom,hogy mi lenne a jó.Max.3 hónapban gondolkodok.Lehet az önéletrajzba a hosszabb jobban nézne ki. Minél kevesebb fizetett munkaidőm lesz annál kevesebb nyugdíjat fogok kapni.
2011. okt. 12. 01:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az átadó ünnepség a diploma átadót jelenti? Ahhoz nem kell nyelvvizsga? Mert ha igen akkor először fejezd be a sulit és utána menj bárhová.
2011. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mi sulinkban azoknak akiknek akiknek nincs nyelvvizsgájuk az átadón csak egy igazolást kapnak a többiek meg rendes diplomát Ha meglesz a nyelvvizsga akkor átvehetem.Állítólag suli függő. Addig a sulin porosodik az indexszemmel együtt.Állásban meg Mo.-n ezzel a papírral csak érettségizett fizetést kaphatok.
2011. okt. 14. 18:19
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz meg? Az önkéntesek nem kapnak pénzt,ezt nem igazán értem... Egyébként én is ilyen vagyok, mint te, pontosan ugyanilyen kommunikáció terén, azzal a különbséggel, hogy én nő vagyok. A héten költözöm külföldre, és végleg tervezem.
2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Bár lehet te is, de valamiért férfinak gondoltalak.:) Milyen nemű vagy, és hova mennél?
2011. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Különböző szervezeteken keresztül (ol.EVS,útilapu stb.)gondoltam kimenni és elsősorban Európába.
2011. nov. 18. 08:39
 16/24 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy talán bejön a magyaroknak a külföldi önkéntesség is. Munkaszempontjából jobb külföld. Először szerezni akarok jövedelmet (nem az ösztöndíjakból és egyébből megtakarítottat akarom felélni ) és utána ha már van pénzem és jobban kommunikálok kimenni (elsősorban angol területek,Skandinávországok) De visszajönni nem akarok. Ha meglesz a nyelvvizsgám csak alapdiplomám lesz (Bsc.) Bár jó lenne az Msc is.
2011. nov. 18. 08:59
 17/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg azon gondoltam,hogy Útilapun keresztül Reykavikba 15 napra decemberben, majd később Törökországba szintén néhány napra vagy néhány hétre majd esetleg Ázsiába vagy Afrikába hasonló időtartamra. EVS szervezésében gondolkodtam első körben.Oda a határidő jövőre van meg egyszer tettem fel kérdéseket mert nem találtam válaszokat az önkéntességgel kapcsolatban minden kérdésre ,de nem válaszoltak.Megköszönöm ha valaki írna (rövid ill.a hosszú az milyen időtartamot jelöl és egyszerre hány helyre lehet beadni)Esetleg VB-ben gondolkodom még.
2011. nov. 19. 22:33
 18/24 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most mar en is Skandinaviaban elek, en se jovok vissza. De nem ertem, hogy miert Torokorszagon gondolkodsz meg ilyesmik. Szerintem itt nem fognak ettol elajulni, foleg, hogy alapbol utaljak a muzulmanokat, eszukbe nem jutna itt onkenteskedni ott.
2011. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen. Igen, igen és igen!!!
2011. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia, tesóm itt volt 9 hónapot, ő egyéb okok miatt jött vissza, de iszonyatosan élvezte. Nyelv szempontjából tökéletes volt, kaját, szállást fizették.

[link]


azóta több külfödli állása is volt, nagyon jó fizetéssel. Mindíg azt mondta, hogy az önéletrajzába ez nagyon jól mutat:-) esetleg nézd meg

2011. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!