Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok érdemes kimenni...

Mit gondoltok érdemes kimenni külföldre tapasztalatot szerezni külföldi önkéntesnek ha jelenleg pályakezdő vagyok és még nincs munkám?

Figyelt kérdés
Szeretnék már dolgozni és folyamatosan keresek munkát mióta (feb.20.) megvolt az átadó ünnepség. Városomban is önkénteskedek. Nehezen viselem a bizonytalanságot és tartok,hogy mi van ha éppen akkor kellek valahova. Elsősorban rövid távú érdekel emiatt inkább.Bár nem tudom,hogy mi lenne a jó.Max.3 hónapban gondolkodok.Lehet az önéletrajzba a hosszabb jobban nézne ki. Minél kevesebb fizetett munkaidőm lesz annál kevesebb nyugdíjat fogok kapni.
2011. okt. 12. 01:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Start-kártyát sürgősen válts ki, mert januártól megszűnik. Már, ha akarsz Start kártyát.


Egyébként pedig érdemes kimenni. Én is kimennék, márciusban majdnem kiköltöztem, de a kutyáim nem tudtam hova tenni, nélkülük pedig sehova... Így viszont necces a szervezés. Ha befejeztem a tanulmányaim, akkor újra próbálkozni fogok, kutyákkal.

Ebből a szempontból neked abszolút megéri a próbát, mert te csak magadért fogsz felelni, könnyebben kimész, és visszajössz, irigyellek is. :) Sok sikert!


22/L

2011. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nincs nyelvvizsgám. Nem tudom kiváltani a START kártyát. De ha megszűnik akkor lehet megpróbálkozom. Munkakeresés és nyelvvizsga is sikertelen volt .
2011. dec. 17. 09:16
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nyelvvizsgám, de az nem is kell, sem a kártyához, sem a külföldi szerencsepróbáláshoz.
2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
De a diplomához kell. Diploma nélkül meg nem ér semmit a záróvizsga mert az igazolás végzettséget nem ad. Tudom ,hogy önkéntességhez nem kell meg kint is azt nézik,hogy az ember tudja használni a nyelvet.
2011. dec. 17. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!