Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság...

Szerintetek nem bunkóság arról károgni, hogy úgyis szétmennek?

Figyelt kérdés
Annyiszor előforfult már itt is, hogy írta valaki, hogy pl ne éljem bele magam az esküvőbe, mert addig még lemondhatjuk. Hogy mondanánk már le? Ha egyszer elhatároztuk és elkezdtük szervezni csak biztosak voltunk. Kifizettünk 200 ezer forintot előlegbe, csak nem mondjuk le. Mégis megkapom én is, és mások is itt, hogy óó, addig még sokminden történhet, nem biztos, hogy lesz esküvő. Szerintem akkora bunkóság, én nem tudnék ilyet írni. Élőben is előfordult már, hogy csak legyintettek az emberek, mikor a jövő augusztusi esküvőmről kezdtem beszélni, hogy óóó, addig még sok van, addig szét is mehetettek, összeveszhettek, meggondolhatjátok... Hogy lehet ilyet mondani?
2011. okt. 12. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Irigy, gyáva, rosszindulatú, esetleg sokat csalódott emberek mondanak ilyeneket. Az ilyen érzések sokszor valami lelki problémából, fájdalomból erednek.

Nem haragudni kell rájuk, hanem együtt érezni velük.

De legfőképp nem kell komolyan venni, amit mondanak.

2011. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne is figyelj oda az ilyen butaságokra...az emberek többsége negatívan látja a dolgokat..nem is szabad figyelembevenni a véleményüket! Főleg kibukni nem szabad miattuk
2011. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!