Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Nagyon elrontottam a doldokat.

Figyelt kérdés
Az egész szerelmi életem egy káosz.Egy hónapja dobott ki az exem , nem éppen úgy ahogy illett volna (egyik napról a másikra elhanyagolt , aztán már el is került , se szó se besezéd eltünt az életemből , és csak másoknak mondta h szakít velem ) Még mindig nagyon bánt , de ez mellékes , én ne,m szeretnék így kitolni senkivel , főleg nem a mostani barátommal akivel egy hete jöttem össze ....csak azt nem tudom miért , aranyos srác de valahogy nem kötődök hozzá annyira . Egy koncerten ismertem meg , és szerintem a sok pia , és az hogy mivel a barátom ilyen gyorsan elfelejtett meg akartam mutatni h néküle is jól el vagyok-ezek játszottak közre hogy aznap éjjel elég közel kerültem hozzá . 2 nappal ezután találkoztunk... és valahogy nem éreztem annyira nagon boldognak magam ,mert nem voltunk annyira egy hullámhosszon és ilyen erőltetett volt a beszélgetés ,én elég beszédes vagyok , ő nem igazán beszélt ezért mindig én szólaltam meg de a végén már csak azért h ne némán menjünk egymás m,ellett,de nem akartam megbántani ..most járunk .. De ez így nem jó nekem se meg hosszú távon neki sem. Tudom hogy el kéne mondanom h ne haragudjon rám , de egyszerűen nem érzek iránta szerelmet , nem hevertem ki még az előző kapcsolatomat sem , most nem is szeretnék újba bonyolódni .Utálom magam ezért az egészért Tudom hogy már el kellett volna mondani , de annyira rossz hogy bunkónak kell lennem . Gondolom milyen rosszul esne neki :'( ,rossz lenne megbántani . Mit mondjak , hogy a legkevésbé bántsam meg ? Vagy hagyjak időt magamnak és próbáljam megszeretni? Eddig azt csináltam de úgy érzem nem megy ..:(
2011. márc. 15. 23:16
 1/5 Panda Péter ***** válasza:

ha nem megy hát nem megy, hidd el, jobban jár a srác, ha most teszed ki a szűrét, mint ha hagynád, hogy azt higyje, ebből lehet egy komoly kapcsolat, holott nem lesz, és utána dobod ki.

legyél őszinte és lényegretörő. jobb ha nyers vagy, mintha hazudnál.

2011. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mond neki hogy csak szexet akarsz, egyéb kapcsolatot nem. :D
2011. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ywerd ***** válasza:
Légy őszinte vele,így legalább megtanulod amit nagyon sok csaj nem,hogy kutyaharapást nem szőrével kell gyógyítani.Azzal hogy egy kapcsolatot egy másikkal próbálsz feledtetni csak a saját régebbi érzéseidet és magadat taposod sárba.Add meg az előző kapcsolatnak a kifutást,igenis fontos hogy saját magadtól el tudd feledni a hüle exed,és amikor már nem fáj,és nem akarsz az exnek bizonyítani hogy "igen jó csaj vagyok,látod milyen hamar leváltottalak?" téma megy akkor keress magadnak másik kapcsolatot.
2011. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen , tudom az a legjobb ha őszinte leszek.

második: én nem akarok csak szexet , egyáltalán nem arról van szó hogy ki akarom használni.

attól félek még hogy a barátaim , akik az ő barátai is(egyik barátnőm mutatta be, tehát egy baráti társaság révén ismertem meg ) elfordulnak tőlem . de remélem megértenek

2011. márc. 15. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha megpróbálnál egy hullámhosszra keveredni vele? Hátha mégis sikerül. A szerelem nem mindig azonnal jön. Van, hogy hetek, hónapok alatt alakul ki. Azt mindenképpen mondd el, hogy még mindig bánatos vagy az előző kapcsolatod miatt, ezért legyen veled türelmes. Ne görcsölj azon, hogy beleszeress. Egyszerűen próbáld jól érezni magad vele. A többi majd kialakul. 22/N
2011. márc. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!