Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sosem mozdulunk ki otthonró...

Ha sosem mozdulunk ki otthonról a párommal, az tönkreteheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Szívesebben vagyunk otthon, filmezünk, főzünk, pihenünk. Rossz ha kimarad a haverokkal "bandázás", eljárogatás az életünkből?
2011. okt. 12. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,azt is hozzáteszem,hogy bár nyilván ti döntitek el,hogy mivel töltitek meg a közösen eltöltött időt,de ha adhatok egy tanácsot, filmezés,főzés,pihenés mellett csináljatok egyéb nem "otthon ülős" programokat is.sétáljatok, igyatok meg valahol egy kávét, menjetek el libegőzni, hiszen olyan szép idő van,kár egész nap otthon ülni:) járjatok kulturális programokra,kiállítás, színház,koncert,mozi, (gagyi multiplex vagy művész,azt döntsétek el ti). vagy bármit,amit mindketten szívesen csinálnátok.hidd el,ezek nagyon jól építik a kapcsolatot, folyton frissítik, sok lesz a közös élmény,közös téma, és majd észreveszitek mindketten,hogy ez nem csupán egy sima kapcsolat(jól elvagytok,stb)de építő jellegű is!
2011. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon jelentkezni fog a hátránya....
2011. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta vagytok együtt. Egy gyönyörű szerelmes kapcsolatban is elérkezik az az idő, amikor igen is igényt fogtok tartani arra, hogy a másik nélkül kapcsolódjatok ki kicsit. Ez nem feltétlen jelent rosszat, csak kell egy kis levegő, hogy ne fulladjatok meg a kapcsolatban.
2011. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmi kapcsolatra vágynék(iszunk,szeretkezünk,kajálunk,filmeket nézünk)DE nem mindennap...


Szóval ha együttéltek-vagy régebb óta együtt vagytok,akkor bizony hétvégenként kellenek a programok...

2011. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az enyémet tönkretette.

Én menőkés vagyok,ne mindennap,de heti 1-2 alkalommal pár óra kell,főleg hogy gyerek sincs.Exem meg üljünk otthon,főzőcskézzünk,filmezzünk,punnyadjunk...odáig fajult,hogy kitettem 4 év után.

(most megtaláltam azt akivel tökéletes ez is,heti 1-2 elmászkálós este)

2011. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!