Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm több mint fél éve együtt vagyunk. Minden jól megy minden oké nagyon jó kapcsolat ez a mienk. De kb két hete nem tudom olyan furcsa lett . Titkolózik meg ilyesmik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
talált nálad jobbat, el kell fogadnod
2011. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most lesz a szülinapja és a barátnőjével el akartam menni szombaton ajándékot venni neki...

Szombaton mentem volna hozzá mármint a csajomhoz és azt mondta hogy nem jó.. megkérdeztem tőle és ezt mondta hogy csak....

Itt volt nem engedett semmit sem......

Lehet hogy félrecsal de közben meg az egyik barátnője azt mondja hogy szeret a másik meg titkolózik....

2011. márc. 17. 20:08
 3/6 anonim válasza:
78%
sajnállom ,de ilyet csaj akkor csináll,amikor van valaki a háttérben:Sde nem muszály ,lehet hogy csak megunt téged!az lenne a jo ha valami újat tudnál neki mutatni!próbálj kedvében járni és ha már a szemedbe sem tud nézni akkor otta vége,fuss el véle...:S
2011. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem..

Minden volt már kivéve cidamida meg sex....

Mondom neki hogy szeretem erre ő: tudom..

Most lesz a szülinapja meglepem valami jóval hátha... de ha nem akkor vége....

2011. márc. 17. 20:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem vele a dolgokat!

Minden rendben van!

Köszönöm srácok a segítséget!

üdv

2011. márc. 17. 21:02
 6/6 Tseppkoe ***** válasza:
Nem lehet, hogy kibukott rád...mert esetleg nem tudta mire vélni, hogy a barátnőjével akarsz a városban mászkálni...?
2021. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!