Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt nőttünk fel, és most...

Együtt nőttünk fel, és most gyereke lesz. Nektek is furcsa volt?

Figyelt kérdés

Az unokahúgommal együtt nőttünk fel. Igaz mostanában már nem sokat találkozunk, de régen minden nyarat együtt töltöttünk. Pár nap múlva megszületik a babája (21 éves) és nekem olyan furcsa. Már pocakkal is furcsa őt látni, mert nekem ő még mindig az a gyerek aki volt, hát még ha egy baba is lesz vele. Pedig ő mindig azt mondta, hogy "dehogy kell nekem gyerek, 30 éves koromig biztos nem". Most meg szül, és babakocsit tol majd. De a volt osztálytársaimat is furcsa így látni, akinek van gyereke.


Meg kicsit olyan érzésem van mintha úgy látnám nekik már révbe ért az életük...


2011. márc. 5. 14:59
 1/6 A kérdező kommentje:
A testvéreim is 23-24 évesen szültek először, most meg már 6-7 éves gyerekeik vannak kb 30 évesen. Én meg lassan beleérek ebbe a korba, és mindig úgy képzeltem el, hogy 25 éves koromig tuti lesz gyerekem nekem is. Persze tudom nem vagyok lemaradva, meg még 40 évesen is lehet szülni, de akkor is...
2011. márc. 5. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 15 vagyok, de nekem az volt fura hogy unokatesóim amikor én voltam 5-6 éves, velem játszottak meg rám vigyáztak meg minden..most meg már anyukák és saját családjuk van... Most is 2 unokatesóm terhes..és tényleg olyan fura érzés...Mintha irigyelném ezt vagy nemtudom...ezek az unokatesóim nagyon közel állnak hozzám :)
2011. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Osztálytársam 18 évesen szült, nem normálisak az emberek komolyan!!! Majd mehet kunyerálni a segélyért, meg milyen jó lesz ott lógni anyuci nyakán.. De hát mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja...
2011. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csomó volt osztálytársamnak van már gyereke. Igazából irigylem őket, de én nem mertem volna és nem is merek semmibe szülni. Meg még az egyetemből is van pár évem. Párom van már lassan öt éve, de fiatalok vagyunk még, 21 évesek.
2011. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, hogy unokatesóm eljegyezte magát igaz már 3O éves, sokat együtt játszottunk kiskorunkban. Neki is fura volt mikor én 29-en kismama lettem. AKárhány éves, nem is attól függ, hanem ahogy telik az idő, változunk, bármi új ami viszont természetes élettel járó dolgok attól még furcsák lehetnek. Főleg ha valakiben van gyermekiség, amivel semmi gond nincs. Én néha még magam is furcsállom, ahol állok az életben két gyerek, külföldön élünk, hát még az ismerőseim hogy furcsállták, hát még azt hogy furcsállták, hogy én magam is furcsállom :-D
2011. márc. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vicces hogy a sok kölyök papás-mamást játszik:D az ilyeneket elzárnám a szülőktől, nem kapnának egy kanyi vasat sr, sehonnan, csak dolgozniuk lenne szabad!!!
2014. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!