Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom a család szégyene....

A húgom a család szégyene. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

A húgom 17 éves(most 11-es),és a családunk szégyene.Gyönyörű lány,ragadnak rá a fickók,ő meg a fickókra ragad...értsd: nagyjából 10 sráccal feküdt már le,és a duplájával csókolózott,pedig még mindössze 3 komolyabb barátja volt.

A város r.bancaként lett elkönyvelve,és mivel a családban senki nem ilyen könnyűvérű,nekünk ég a fejünk.MIT TEGYÜNK?


2011. okt. 15. 11:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ennek a lánynak egy mély fájdalma van... vagy az hogy kis korában szégyelte magát valamiért...(pattanás,túlsúly,hibás fogsor) szóval bármi amivel ki közösíthetik! és most próbál élni! ebből kinő az ember! békén hagyni!!ha baja van akkor segítsetek neki!

akkor megoldódik a probléma forrása ha ki élte magát!

2011. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Utolsó,nagyon helyes,és nem,nem kisváros,debreceniek vagyunk.

Utolsó előtti: hát nem tudom,hogy te hol élsz,de húsz év alatt 10 (helyesebben 8) férfival lefeküdni nem hiszem ,hogy túl sok lenne a mai világban.Egyiket sem bántam meg,4-gyel sokáig együtt voltam,2-vel csak egy ideig jártunk,a többi csak egyéjszakás volt.Nem hiszem,hogy szégyenkeznem kéne.

2011. okt. 15. 12:13
 13/34 A kérdező kommentje:

Egyébként abszolút jól tanul,van néhány négyese,meg egy hármasa,amúgy ötös mindenből.

Féltem nagyon.

2011. okt. 15. 12:15
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Azért 10pasi sok.Nem minden nő fekszik le ennyivel.Ne azt számold,hogy 17 éves,vagy,hogy 20 év alatt mennyivel.Ha 20 év alatt,akkor még elfogadható,de gondolom 2 évesen nem feküdtél le férfiakkal.Nem kötözködésképpen mondtam.A hugodnak sok minden meg volt gondolom én engedve!Ez a baj.Az elsőnek szinte minden tilos,a másodiknak már azt is szabad!
2011. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen megértem a helyzetet! a fiukkal az őnbízalmát akarja pótolni!félteni féltsed mert ha rossz társaságba kerül... :S ebben a korszakban nagyon,nagyon befolyásolható!
2011. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

Itt nekem te vagy a fura nem a húgod. Őt lek...zod, magadat pedig pozitív mintának állítod be. De én nem látom a különbséget. Te húsz évesen 10 pasival d...ál, ő 17 évesen tette ugyanezt. Egyik sem éppen dícséretre méltő, de mondjuk nem is olyan egetrengetően gázos. Ha te egy abszolút monogám lennél és eddig mondjuk csak 1 férfi lett volna az életedben, akkor értenélek. De így?????

Gondolkozz már el magadon is egy kicsit, hátha akkor megértőbb leszel a testvéreddel szemben is.

2011. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit erős ez a 10 fiúval. Én 22 vagyok és "csak" néggyel, de úgy érzem, hogy nem kellett volna ennyivel.
2011. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
majd kinövi
2011. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem a tesódnak volt kitől tanulni. A te értékrendeddel is elég baj van, ha 20 évesen te nem érzed cikinek, hogy a 10 pasival voltál.

A húgodra visszatérve:

A tesódnak csak a veszélyekre hívd fel a figyelmet. Úgy ülj le vele beszélgetni, hogy nem kioktatni, elítélni akarod, hanem mint tesók beszélni. Ha nem is hallgat rád, legalább bogarat ültetsz a fülébe, hogy nem igazán jó ez így, de tényleg nem elítélve. A saját hibáiból tanul igazán az ember. A probléma oka szerintem, hogy olyan embert keres, aki szeretni tudná( értsd: fiú, aki megbecsüli, megvédi, szereti). Legalábbis a legtöbb ennyi idős ,, ribanc" lánynál ez szokott lenni az ok. Az más kérdés, hogy nem ez a megfelelő viselkedés, hogy ezt megkapja. A másik ok talán a rossz társaság, hogy ezt látja másoktól.

Egyébként, hogy tanul? Okos lány? Milyen az osztálya? Milyen a baráti köre? Nem történt mostanában szakítása vagy barátok közti civakodás?

Debrecen meg elég nagy város. Szerintem csak eltúlzod, hogy mindenki erről beszél....A másik meg ha beindul a pletyka, annak a fele se szokott igaz lenni... Biztos vagy te ebben a 10 pasiban? Az egy dolog, hogy mit hallasz vissza, de talán tesódat is megkérdezhetnéd.

2011. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a baj, nem vele.

Te beállítod magad minta-nőnek, a húgod meg csak k*rva... Miközben SEMMIVEL sem vagy különb nála!


Te nőj fel végre, és ne pocskondiázd a húgod a kisebbség-érzéseid miatt!


(ha már írt ilyet valaki attól bocs, nem olvastam el 1 hozzászólást sem..)

2011. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!