Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom a család szégyene....

A húgom a család szégyene. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

A húgom 17 éves(most 11-es),és a családunk szégyene.Gyönyörű lány,ragadnak rá a fickók,ő meg a fickókra ragad...értsd: nagyjából 10 sráccal feküdt már le,és a duplájával csókolózott,pedig még mindössze 3 komolyabb barátja volt.

A város r.bancaként lett elkönyvelve,és mivel a családban senki nem ilyen könnyűvérű,nekünk ég a fejünk.MIT TEGYÜNK?


2011. okt. 15. 11:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

"17 évesen 10 emberrel lefeküdni?nem hiszem,hogy ez normális,tekintettel arra,hogy 20 éves,egyetemistaként feküdtem le ennyivel,és három év az azért különbség."



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! A kérdező vagy troll, vagy úgy idióta, ahogy van.

2011. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

Te is ugyanolyan vagy már nem azért...

Én 21 vagyok és 3fiúval voltam együtt,mindhárom normális kapcsolat.Pedig hidd el nem otthonülös bányarém vagyok vagy vmi.

Szóval elöször inkább nézz magadba...

2011. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, én 28 múltam, és rohadtul sokallom az én 6-omat... más világot élünk manapság...
2011. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtök se semmi,egyik 17,másik 20,de már 10 pasi... :D

Le vagyok maradva ezek szerint 25 évesen(?) :))

Mi világba élünk manapság.. Jó hogy,nem mindenkinek van elgurulva a gyógyszerre :)

2011. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk, ha ő mind a 10-el szerelemből volt, akkor nálad egyből durva lesz a 4 egy éjszakás!
2011. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%
Ebből a kérdésből süt a féltékenység, már nem azért.... Irigyled, mert te nem éltél ennyi idősenés mert gyönyrű lány. Én 20 éves vagyok és van egy 16 éves hugom. Mindent megbeszélünk, nagyon szeretjük egymást. Én sok dolgot elkövettem amit megbántam az életben és rendesen elmagyarázom neki, hogy miért ne tegye meg ő is, tanuljon a hibámból. De mivel mindenkikek meg van a maga útja, magának is meg kell tapasztalni milyen hibázni. Hiszen mindenki a maga hibájából tanul. Szóval szerintem próbálj vele jó testvéri kapcsolatot kialakítani h bízzon benned és akkor terelgetni is tudod a helyes irányba. És ne féltékenykedj!!
2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%

A húgod követte a példádat.

Én akkor viselkednék úgy, ahogyan a húgod, ha semmi remény nem lenne arra, hogy azzal legyek együtt, akit szeretek. Onnantól nem érdekelne, elvégre soha nem akarnék mással lenni, magasról tennék rá mit gondolnak.

Talán ez történt a húgoddal is.

2011. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Hahaaaaaaaaa! Bex@rok,azthittem valami nagy szentfazék vagy hogy sokallod a 10 pasit,aztán kiderül,hogy te detto....És még kérdést is képes vagy kiirni erről:-)
2011. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"17 évesen 10 emberrel lefeküdni?nem hiszem,hogy ez normális,tekintettel arra,hogy 20 éves,egyetemistaként feküdtem le ennyivel,és három év az azért különbség."


Itt alapvetően két lehetőség van:

1. Az a tíz fickó időarányosan volt elosztva, tehát 17 éves korodra 5 pasival feküdtél le. 5 és 10 között nincs nagyságrendi különbség.

2. Az elmúlt három évben tudtad le a 10 pasit, tehát később kezdted, de lelkesen dolgozod le a hátrányt.


Ergó: saját fogalmaid szerint te is ribi vagy.

2011. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon remélem, hogy nekem nem lesznek ilyen ribi gyerekeim!

20 éves és már 10 férfival lefeküdt, a húga hasonló szituban.


Hogy "nevelik" az ilyeneket???

2011. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!