Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőket kérdezem, el tudnád...

Szülőket kérdezem, el tudnád engedni hiszti nélkül a gyereket, ha elköltözik és azt kérné, hogy ne keresd, amíg ő nem keres? És meg is van az előzménye, hogy miért kéri ezt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jóban a szüleimmel, mindig öcsém volt a kedvenc, anyunak elkezdett felnyílni a szeme, hogy nem helyes, ha engem teljesen háttérbe szorítanak, bántanak szóval és tettekkel, de apám nem tud változni, ő csak "kötelesség-apa", öcsém pedig teljesen megváltozott, jó testvérből nem is tudom, visszaél a jó dolgával. Nem akarok hisztit, ha elköltözöm, de nem szeretném, hogy keressenek vagy kerestessenek, nyugit szeretnék, és ahhoz idő kell majd, nélkülük.
2009. máj. 1. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam, ahogy most te! De 1 het utan mar mentem haza, hogy megnezzem oket mert annyira hianyoztak! :D

Igaz azota is jol vagyunk!

Ugyhogy, ne izgulj!

Sok sikert a felnotte valashoz!

2009. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok!

Elfelejtettem irni, hogy nekem is van egy lanyom, de nem szivesen engednem utjara :D De lassan bele torodnek! :)

2009. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem....egyenlőre csak költözz el....ha elköltöztél már nyugodtabban fogsz látni...távolról könnyebb a szülőkkel...nekem ez vált be

ne mondd, hogy ne keressen, anyukád úgyse bírja ki és csak felesleges + feszkó lenne benned is és benne is

előbb próbáld ki milyen nem otthon és ha olyanná alakulnak a dolgok ami neked még akkor is kényelmetlen, akkor hoz ilyen durva szabályokat

de, remélem,egy sima elköltözés segít

2009. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
ha 18 éves lenne a lányom és olyat csinál/ok amiért ez lenne a legjobb döntés, eltudnám engedi bár azt nem helyeselném ha azt mondaná várd meg míg én kereslek te semmiféleképp ne, furcsának tartanám úgy gondolom nem hibázhat akkorát egy szülő hogy odaáig fajuljon a helyzet hogy ne is keresse a gyerek a szülőt
2009. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem apám egyik karácsonykor diliházba akart küldeni, mert egész este veszekedtek és nem akartam velük együtt menni templomba. De azóta is történt sokminden és azelőtt is. Nem tudom csakúgy elfelejteni azt, ahányszor amikért és ahogy megütött, meg beszélt velem, meg lenéz, meg úgy egyáltalán semmibe vesz. Anyut is hasonlóan kezeli, de anyu annyira másképp áll hozzá, nem tudom, néha neki is elmegy a kedve az élettől is, de őt még anyagi zsarolásban is tartja, és anyunak még annyi lehetősége sincs, mint nekem lehet talán. Nem hibázhat akkorát egy szülő, hogy ilyet tegyen a gyereke? Nem tudom, szerintem apám óriásit hibázott, és ha lenne jobb ötletem, még a nevét se viselném.
2009. máj. 1. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkoltozni, teljesen kozombosnek lenni. Ettol az esetek 90%-ban eszhez ternek a szulok, es ok fognak keresni teged, mas lesz a hozzaallasuk.


Ha netan a te szuleid pont a bizonyos 10%-ba esnek, akkor meg plane jobban jarsz a koltozessel. Ne hagyd, hogy tonkretegyenek. Sok sikert!

2009. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok tanáccsal szolgálni de én azt mondom, hogy van olyan bűn amiért idáig fajulnak a dolgok!

Hozzám nyáron anyám kihívta a rohammentőket, mert gondok voltam a párkapcsolatommal, és éjszaka sírtásba hajszoltam magam a telefonban (barátommal tlefonáltam). Bejött 3 kigyúrt torony és elállták az ajtót, így mág ki sem tudtam menni, mert kint lett volna aki megvéd! :S Anyámnak könyörögtem, hogy ne tegye ezt velem, ő meg rám sem nézett! Csak saját magamnak köszönhetem, hogy volt elég eszem, és megmenültem! Hatlamas trauma volt, még most is elsírnám magam, ha eszembe jut! Nem fogok megboájtani ezért anyámnak, és NEM IS AKAROK! Főleg, mert meg van győződve, hogy ez nekem milyen jó lett volna, és hogy ő nem csinált rosszat. Pedig nem is ismer engem...

Egyébként is én szívok azért, mert a szüleim nem szertik egymást... Ez még hagyján, de olyanok is (pl állataim) akik nem tehnetnek semmiről! Anyám megbolondult, szinte haza sem jár mert dolgozik, nekem nincs itthon kajám (zsebpénzem sincs, mert nálunk ha akarok valamit akkor megveszik, vagy akkor kérem el), állítása szerint nem fizeti a számlát (egyetlen szórakozásom a net, de nem függő vagyok, mint ahogy ő képzeli), de a 32 éves nővéremnek fizeti az egyetemet és házat vesz neki és felújítja, mert a nővéremnek csak az új jó, a másik nővérem gyerekének meg ruhákat vesz amikor neekm 3 farmerom van ő meg még meg sem született és van neki 100 másik ruhája, anyucinak meg nagy háza meg két autója stb...

Ha annyi idős leszek, én is minnél hamarabb el akarok menni, és ne is keressenek (casak apukám)! Meg tudlak érteni, igazad van!

17/L

2009. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!