Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel egy hete...

Szandii** kérdése:

Van egy fiú akivel egy hete járunk és facebookon ő kirakta h kapcsolatba nemek is kikéne raknom? és a szülók nem tudják elöszőr nekik vagy facebookra rakjam ki elöszőr?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Rakd ki a faaszbookra!!


Hülye gyerek...

2011. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Szandi?
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok meg ő is 15
2011. okt. 26. 06:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Majdnem 9 és fél év után láttam meg ezt a kérdést. Mostmár nyilván nincs is értelme a válasznak.

De kedves 7-es! Ha szerinted a "mai fiatalok" ennyire szánalmasak, akkor egy kicsit magadba nézhetnél, hogy te meg 15 perccel a kérdés kiírása után válaszoltál. Ez nem szánalmas? Amúgy meg már az én gyerekkoromban is (a '90-es években) megszokott duma volt az aktuális mai fiatalok szidása. Azóta ők meg már 35-40-45-50 körül járnak. Ebben csak az a szánalmas, hogy akkoriban nyilván ők voltak a "mai fiatalok", ma meg ők szidják a mostani "mai fiatalok" minden dolgát. Gondolkozzunk már egy kicsit! Nem unalmas duma?

2021. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!