Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok tartogat emlékeket...

A párotok tartogat emlékeket a volt barátjáról/barátnőjéről?

Figyelt kérdés

A párom a volt barátnőjétől kapott plüssét találtam meg pár napja. Már 3 éve együtt vagyunk. A plüss egy szivecskét fog és bele van írva hogy szeretlek. Azt mondta az elsőtől kapta, nem fogja kidobni. Fura volt hogy csak így közölte. Nem tudja elengedni a csajt? Vagy most nagyon hülyeséget kérdeztem?

Én nem tartogatok volt pasiktól semmit :S

22L


2011. okt. 15. 19:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmétől pár levelet. Tudom, hogy már régen volt és semmit nem jelent neki az a nő, de ha valakit nagyon szerettünk valamikor, az azért a részünk volt, nem tagadhatjuk le.

A férjem egyszer már felajánlotta, hogy elégeti a leveleket, ha szeretném, de mondtam neki, hogy inkább tartsa meg. Főleg, mert nem csak a kapcsolatáról szólnak, hanem emlékek az élete egy hosszabb időszakáról.

Nem szokta őket olvasgatni, de lehet, hogy majd egyszer, idősebb korában érdekes lesz visszaolvasni, hogy hogy élt akkoriban.

Pár levelem régebbi barátoktól, sőt pasiktól is van még valahol a szüleim házában. Természetesen a férjem kedvéért megválnék tőlük, de ő sem kér tőlem ilyet.

2011. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

egy faramuci példa:exemnél jártam 1 évvl szakítás után. a szobájában minden,MINDEN ugyanúgy volt.kint volt az össze plüss,az emlékek,lufi,párna,album,egyebek. leesett az állam. kérdeztem h mégis h viseli a barátnője h ezt látja minden nap?? a pasi azt modnta h én voltam a nagy ő és amig nem talál nagyobbat,addig ez marad.


rémisztő volt..


de a kérdésre is válaszolva: semmit se kell kidobni,és ne is haragudj,de rákérdezni se illik,h mi honnan van

2011. okt. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!