Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok tartogat emlékeket...

A párotok tartogat emlékeket a volt barátjáról/barátnőjéről?

Figyelt kérdés

A párom a volt barátnőjétől kapott plüssét találtam meg pár napja. Már 3 éve együtt vagyunk. A plüss egy szivecskét fog és bele van írva hogy szeretlek. Azt mondta az elsőtől kapta, nem fogja kidobni. Fura volt hogy csak így közölte. Nem tudja elengedni a csajt? Vagy most nagyon hülyeséget kérdeztem?

Én nem tartogatok volt pasiktól semmit :S

22L


2011. okt. 15. 19:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
ugyan ilyen plüsse van az én vőlegényemnek is. sőt, még az exe fényképe is megvan. nincs kirakva, de egy dobozkába elrakva megvan a régi emlékekkel együtt. 4 éve vagyunk együtt. az első karácsonyunkra az előbb említett exétől kapott karkötőhöz vettem nyakláncot, hogy menjen a kettő egymáshoz. A karkötőt is csak azért nem hordja, mert munka közben majdnem elhagyta, és kértem vegye le, inkább tegye el, mert elhagyja. nincs belőle gond. 3,5 évig voltak együtt a múltja és az élete része volt. Miért ne őrizhetné? szerintem ebben semmi rossz nincs.
2011. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna semmiféle ajándékot kidobálni, amiket az exeimtől kaptam és nagyon elképednék, ha bárki ilyen elvárást támasztana felém. Ezek emlékek, jó dolog időnként rájuk nézni és nem azért, mert még mindig kötődök azoktól, akiktől kaptam, hanem mert az életem részei voltak. Aki ezt nem fogadja el, annak részemről tipli van. Aki meg kidobálja az ilyen dolgokat, mert konkrétan az extől származnak, az egy érzelmi nulla.
2011. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, biztos nagyon megértő vagy, de más nem, vannak olyan emlékek, amik nem zavarnak, de ne legyen egy szívecskés szeretlek párna az éjjeliszekrényen.
2011. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
En is pont errol beszelek, senki nem varja el, hogy kidobja oket a szemetbe, de ne legyenek mar ott a mindennapi eletunkben...szamomra nagyon furcsa, h egyeseknek ez ennyire termeszetes.
2011. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

nem írtam seholsem a kérdésben hogy megkértem dobja ki

a párbeszéd kb így hangzott:

- ez meg honnan van

- ezt az első barátnőmtől kaptam még azért nem akarom kidobi

- ekkor visszatettem ahol találtam és itt be is fejeződött

nem kértem meg rá hogy dobja ki, nem akartam beleszólni


köszi a sok választ

2011. okt. 15. 21:44
 26/32 anonim ***** válasza:

"En is pont errol beszelek, senki nem varja el, hogy kidobja oket a szemetbe, de ne legyenek mar ott a mindennapi eletunkben.."


Épp ez az, hogy nincs ott a mindennapi életükben. A kérdező írja, hogy valahol találta. Ha fiók mélyén vagy dobozban, akkor tényleg csak egy emlék.

2011. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Takarításnál megtaláltam egy fényképalbumot, ami tele van a párom és a volt barátnője közös képeivel. Nem kérdeztem meg tőle miért van előszedve, miért tartja a polcon és miért nem dugta el,vagy dobta ki. Belenéztem és elég szörnyű volt látni.

Vannak ruhák amiket tőle kapott és hordja néha,de én is hordom amit exemtől kaptam mert tetszik és ha felveszem nem ő jut az eszembe,csak egyszerűen csinosnak érzem benne magam.

Nem dobtam ki semmit, vannak tárgyak melyek az idők során elkallódtak, van ami el van téve, van amit pedig a mai napig használok.

:)

2011. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
természetesen nem alszik vele vagy hasonló :) a gimis kacatai között volt, kerestem ott egy régi könyvet, ő mondta hogy nézzem meg hátha ott van
2011. okt. 15. 22:55
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Eleve benne volt a kérdésedben a számonkérő stílus: Ez meg honnan van? Gondolhattad volna, hogyha szívet foglal magába szeretlek felirattal, ez valamiféle tárgyi emlék lehet korábbi barátnőtől és ha okos lennél, hallgattál volna vagy annyit kérdeztél volna MAXIMUM, hogy ez emlék, ugye? Az ilyen nőktől jobban menekülnek a férfiak egy idő után mint a baltás gyilkostól, csakhogy tudd.
2011. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha szakítunk egyszer, nem fogom kidobálni a dolgokat, amiket kaptam, hacsak nem veszi meg az új partnerem újra, mert annyira zavarja.

Rengeteg könyv, eddig kb 20-30 darab tuti, gyönyörű, hatalmas élethű plüssök (drágák nagyon), a fél számítógépem az ő volt régijéből lett felújítva, ruhák, egyéb használati tárgyak.

5,5 éve vagyunk együtt, neki is, nekem is sok minden felgyűlt az évek folyamán, amit egymástól kaptunk.

Ami nagyon szerelmes, azt elrakom valahova ne legyen szem előtt, a többit lehet be se vallom, nem kell nekem ezért a féltékenykedési hiszti.

22/L

2011. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!