Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
42%
Barátnője = menyasszonya? Nem egészen világos, hogy mit takar ez a lerángatás.
2009. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

A barátnő ugye nem a leendő feleség!!!

Szégyenlem magam, mert falazok neki.

2009. máj. 18. 22:52
 3/68 anonim ***** válasza:
70%
Ki a barátnő? Ha nem a menyasszony, akkor nem a lerángatás elítélendő, hanem már eleve a barátnő...
2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
73%
Mi a fenének veszi feleségül a másik lányt? Elítélendő, de nem a te dolgod hogy közbeavatkozz...
2009. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
68%

Mar hogy-hogy ugy kell lerangatni a baratnojerol? A baratno a leendo feleseg, vagy egy masik no?

Mert ha a leendo felesegrol kell lerangatni akkor azzal nincs semmi gond. Viszont ha egy masik novel kecmecel, akkor az nagyon de nagyon gaz, durva. Mindenkepp szoljal a leendo felesegnek nyisd fel a szemet neki, legyen ennyi jo indulat benned.

2009. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem ne falazz neki. Ennél jobban nem is tolhatnál ki a menyasszonyával. Ha én lennék a megcsalt menyasszony, hálás volnék érte.
2009. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
54%

Most olvastam el, hogy a leendo ferjnek noje van.

Csak azt nem hiszem el tudod, hogy a leendo feleseg errol nem tud. Hogyan nem lehet ezt erezni???? Miota van egyutt amugy a menyasszony es a volegeny?

2009. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
81%

Nem tartoznak össze a menyasszonyával és azzal a másik nővel se, úgy érzem... 3 ember fog úgy élni, hogy becsapják egymást, és nem 3 ember fog tönkremenni. Ennek a férfinak valami (vagy valaki) nagyon hiányzik az életéből, mert ha nem így lenne, nem így viselkedne. Én nem elítélem, én sajnálom őt is, meg a 2 nőt is, és téged is, mert neked se lehet könnyű legjobb barátjaként egy ilyen szitu.

Szerintem borítsd a bilit, akármi lesz, mindenki megérdemli a boldogságot, és egy őszintétlen kapcsolatból sose lesz boldogság. Engem elszakítottak az igazitól, nálunk ilyen probléma sose lett volna, hátha egyszer...

2009. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mondd meg a baratodnak, hogy ne legyen eskuvo!!! Probald meg lebeszelni rola. Beszelj vele. Nem valo meg neki az. Nem tud egyutt elni o meg valakivel. Gondold el mennyi eletet fog tonkretenni.

A sajatjat, a leendo felesegeet es ha szuletnek gyerekek akkor azoket es a szulok eletet is mindket reszrol. Hiszen melyik szulo orul annak ha a gyereke boldogtalan.

Szolj a baratodnak, most meg eppen idoben van hogy lemondjak az eskuvot!!!!! Mas is mondott mar le eskuvot. Sokkal durvabb ha osszehazasodnak, es utana borul a bili. Boruljon most. Most meg nem keso, es lehetnek mindketten boldogok massal majd.

2009. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
75%
mond el a nőnek. ha nemakarod hogy a barátod megtudja hogy tevoltál irj egy levelet vagy nemtudom de sztem mindenképp szolnod kéne neki, most rontja el az életét szegény csaj, kitudja hányszor csalja meg még ez az idiota haverod
2009. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!