Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok tartogat emlékeket...

A párotok tartogat emlékeket a volt barátjáról/barátnőjéről?

Figyelt kérdés

A párom a volt barátnőjétől kapott plüssét találtam meg pár napja. Már 3 éve együtt vagyunk. A plüss egy szivecskét fog és bele van írva hogy szeretlek. Azt mondta az elsőtől kapta, nem fogja kidobni. Fura volt hogy csak így közölte. Nem tudja elengedni a csajt? Vagy most nagyon hülyeséget kérdeztem?

Én nem tartogatok volt pasiktól semmit :S

22L


2011. okt. 15. 19:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ha egy plüss szivecske,ami nekem fontos, annyira zavarja a páromat, hogy ki akarja dobatni, akkor elgondolkodnék rajta,hogy szeret-e.
2011. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

gyerekes aki elvárja h a párja felégessen mindent. a párod attól az aki,h x,y z is megfordult az életében,minden kapcsolat formálta.


te kidobálod,mert más típus vagy. ő megtartja mert szép emlék.


anyukám 61 éves és még megvan az első szerelmétől kapott fénykép,ajándék.. apukám soha sem tette ezt szóvá


a párodat a multjával együtt kell szeretni. ha nm fogadod ezt el,azzal őt se fogadod el. aki kiköveteli h igenis dobjon ki mindent-vagy legalábbis elvárja-az egy önző zsarnok

2011. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

nem szerintem akkor sem dobnám ki:D

neki is van, nekem is

2011. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
En nem arrol beszelek, hogy ki kell dobni mindent.Hanem az orizgetesrol.Ha valami valakinek ennyire fontos, akkor ott valami meg van.Szerintem.En akkor orizgetek egy targyat, ha erzelmileg fuz hozza valami.Namost a volt pasijaimhoz miert is kene erzelmileg fuzodnom??
2011. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Kedves 20:08

az ember boldog volt valakivel, emlékszik erre a szép érzésre. Ha te ezt nem érted, úgy gondolod " akkor ott van még valami" akkor csak sajnálni tudlak. Nagyon egysíkú érzelmi életed lehet.

2011. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak volt egy-két monokinis képe a volt csajáról, költözésnél véletlenül eltűnt, de nem kereste azóta, vagyis 5 éve.
2011. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
hat figyelj!Ha en megkernem a pasimat, hogy tegye el a szemem elol a vackait, amit a volt csajatol kapott, es nem tenne el, ugy kirugnam, mint macskat sz.rni.es nem erdekel, hogy egysikunak tartasz.Ha velem van, ne arra az idore emlekezgessen, amikor vele volt.Ha meg annyira ra akar emlekezni, menjen vissza hozza.Egyebkent volt mar jopar pasim, de egyetlenegyszer sem volt ez tema, mert egyikojuk se orizgetett semmit a volt csajoktol, ha meg megis, volt annyi eszuk, hogy nem mutogattak(azert is, mert szerintem nem igazan ferfias ez a viselkedes-marmint a plussok orizgetese.)Azt meg mar mondtam az elobb, hogy valszeg nekem is vannak otthon a regi lakasban ilyen cuccok, de nem cipelgetem oket magammal minden egyes uj alberletbe.Szerintem ez kicsit beteges.
2011. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

azt gondoltam,hogy "jópár pasid" volt.

mert ugye a hosszab akpcsolatokhoz, egymás elfogadásához,tiszteletéhez nem értesz.

És gondolom 15 éves vagy

Hagyd, hogy azok válaszoljanak akiknek van egy kis élettapasztalatuk

2011. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem, 25 eves vagyok.te meg gondolom 35, es eletedben volt egy f.szid, arrol orizgeted az emlekeket:-))))
2011. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
43%
Hát nekem is vicces lenne egy szeretlek párna az extől, főleg, hogy 9 éve vagyunk együtt és van egy gyerekünk. Én se tűrném meg a hálóban, max. a pincében egy doboz alján, de oda se menjen nosztalgiázni, mert az már gáz.
2011. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!