Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen 7 éve tartó kapcsola...

22 évesen 7 éve tartó kapcsolat és közösen külföldre költözés. Ebből akár házasság is lehet ugye?

Figyelt kérdés

Az egyetlen gond, hogy a fiú 17-18 évesen párszor megcsalta a lányt, habár azóta lenyugodott. Mindketten 22 évesek.

6 hónapja költöztek ki Londonba, hogy "jó sok" pénzt keressenek. Ilyen esetben már jó esély van rá, hogy örökre együtt maradjanak ugye? Legyen belőle házasság, gyerekek.


2011. okt. 16. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Semmire sincs garancia, de az első szerelmek annyiból hátrányt jelentenek, (ha sokáig tartanak), hogy valamelyik fél biztos egy idő után kiváncsi lesz, h mással milyen, több élményt akar. Ez bármelyik fél részéről igaz lehet. Ha már történt megcsalás, ez is lehetett az oka. Az első szerelmek jók, szépek, de általában a végére mindkét fél több élményt akar. De lehetnek kivételek is, s együtt is maradhatnak.
2011. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

huuuu A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:12....nagyon okosat írt.

Ez így van. Szerintem is kell több "próbálkozás".

2011. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
parszor megcsslta....ezutan is megfogja. persze ha a lany lenyel mindent akar hazassag is lehet de nem josolok nagy jovit neki.
2011. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%

belegondoltál már abba, hogy azzal az emberrel "kell" leélned az életedet, akivel 15 éves korod óta együtt vagy?


nekem ez meredek lenne.


szerintem nem érdemes ilyen korán lekötni magát az embernek, kellenek a tapasztalatok, és a személyiségfejlődésre is jobb hatással van, ha nem az első kapcsolatoddal kötöd össze az életed.

2011. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom aggasztónak, hogy 7 év után ezt idegenektől kell megkérdezni és nem látod te magad, aki benne van a kapcsolatban, hogy merre tart.
2011. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Soha nem szülnék olyannak aki már házasság előtt csalt. Esély van rá hogy együtt maradtok, de hogy boldogok lesztek is arra kevés.
2011. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mi tortent tovabb egyutt vagytok?
2012. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

16: "Soha nem szülnék olyannak aki már házasság előtt csalt. Esély van rá hogy együtt maradtok, de hogy boldogok lesztek is arra kevés."


barátnőmet még az együttjárás alatt megcsalta a barátja, de rájött, hogy nem érte meg... évekkel ezelőtt összeházasodtak, van több gyerekük és a férj a legrendesebb, leghűségesebb pasi a környezetemben. Barátnőm is túllépett rajta.


Persze nem mindenkire igaz ez.

2012. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Inkább kerítsen a lány egy megbízhatóbb pasit,akire jobban lehet alapozni.Inkább éljen még,mert 22 évesen egy 7 éves kapcsolat az rengeteg és sok időt elbasz az ember,legalábbis erre sok példát látok.
2014. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En is 7 eve voltam mar a baratommal mikor vegul megis elvaltunk egymastol. Ettol fuggetlenul siman lehet hazassag is amaz a kapcsolat de en is azt hittem akkor :)
2015. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!