Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen emberrel...

Mit lehet ilyen emberrel kezdeni, mint anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám: Anyukám sajna egyre elviselhetetlenebb,mindig a pénzen agyal meg különféle dolgokon lovagol akár több hétig is,a bolhából elefántot csinál,és ezzel már más agyára is megy,vagyis a miénkre,mindenbe beleköt,vagy leszól minket,de a saját hibáit és más igazát sosem látja,már barátnőmnek is elege van belőle.
2011. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Legszarabb fajta enyém is ilyen csak azért enyhébb verzióba.Én általába kussolok és ráhagyok mindent had mondja az elmebaját, elmebajos mint az enyém.Gondolom érzelmi hullámai gyakran vannak.Rá kell hagyni próbálj vele távolságtartó lenni és akkor nem fog sok problémát okozzni az életedben de még így is lesznek kellemetlenségek.az a baj hogy vele szemben az igazadat sose fogod tudni bizonyítani mert csak egyre jobban kifog akadni.ismerem az enyém is hasonló.lazíts vele a kapcsolatodon lehet megváltozik majd az irányodba,remélem segítettem, saját tapasztalat.
2011. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Dorisz


ez mind szép és jó,csak mivel barátnőmmel összeköltözésben vagyunk,per pillanat nállunk mert most nincs pénz arra hogy máshova menjünk,barátnőmet is cseszteti pedig ő semmit nem tett,és ő is nehezen bírja idegileg,és nem akarom hogy az anyám miatt menjen tönkre a kapcsolatom.

2011. okt. 17. 15:29
 13/53 A kérdező kommentje:

Joci20


próbáltam én már mindent,de az idegesít hogy a barátnőm is rá mehet az anyám hülyeségére.

2011. okt. 17. 15:30
 14/53 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló cipőben, de anyukád most valahol jogosan érzi, hogy "az ő háza az ő vára" valahol azt is meg lehet érteni, hogyha nehezen fogad el maga körül idegeneket (jelzem, én is ez a kategória vagyok a magam 20 évével), plusz számolj rá, hogy ahogy soraidból kiolvasom, anyukád már idős.

Én egyetlen megoldást tudtam találni, csomagoltam, és mentem, amint csak tudtam, addig meg ki kellett bírni valahogyan :/

2011. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Dorisznak teljesen igaza van. Ha nem bírod elviselni menj a saját utadra. Nem lehet hogy neki belőled és a barátnődből van elege ? Megviselhette az élet, fáradt lehet esetleg erre is gondolj légyszives.
2011. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Dorisz


Itt sajna a csomagoláshoz és a menéshez a pénz is szükséges lenne.Az meg hogy az ő háza az ő vára oké,de barátnőm rengeteget segít,még az eddigiek ennyit sem tettek.

2011. okt. 17. 15:44
 17/53 A kérdező kommentje:

""Dorisznak teljesen igaza van. Ha nem bírod elviselni menj a saját utadra. Nem lehet hogy neki belőled és a barátnődből van elege ? Megviselhette az élet, fáradt lehet esetleg erre is gondolj légyszives.""


Mert mást nem viselhet meg az élet nem fáradhat bele a dolgokba

2011. okt. 17. 15:45
 18/53 anonim ***** válasza:

Én ezt is értem, nem tudom, felmerült-e már, de üljetek le hármasban megbeszélni, kinek mi a problémája - csak az a baj, hogy egy bizonyos kor után az emberek hajlamosak azt gondolni, úgyis nekik van igazuk, nincs miről beszélgetni (mert én is így jártam apámmal, akivel képtelenség volt beszélni).

Mi 2 hónapot szenvedtünk végig a szülői házban, közben folyamatosan spóroltunk, félreraktunk, túlórák, extra munkák, egyszóval megtettünk BÁRMIT, hogy legyen pénzünk, és hogy ne kelljen otthon lennünk.


Sajnálom, nem tudok okosat mondani :(

2011. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Dorisz én lemerném fogadni hogy olyasmi probléma van hogy szinte a legkisseb gondra neszre is ugrik anyukád,de azért próbáljátok kerülni.Nem hiszem hogy rá megy a barátnőd gondolom látja hogy az anyáddal vannak problémák.
2011. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Joci20


Igen pontosan így van minden neszre,gondra,de a barátnőmnek is meg van a gondja neki súlyosab mint ami csak nekünk lenne,és anyukám még rátetéz a piszkálásal.


ja amúgy nem dorisz vagyok ő csak választ írt

2011. okt. 17. 16:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!