Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen emberrel...

Mit lehet ilyen emberrel kezdeni, mint anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám: Anyukám sajna egyre elviselhetetlenebb,mindig a pénzen agyal meg különféle dolgokon lovagol akár több hétig is,a bolhából elefántot csinál,és ezzel már más agyára is megy,vagyis a miénkre,mindenbe beleköt,vagy leszól minket,de a saját hibáit és más igazát sosem látja,már barátnőmnek is elege van belőle.
2011. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

Dorisz


Dorisz próbáltuk már ezt a megbeszélés dolgot,de még nem működöt,de lehet mégegyszer megpróbáljuk,én perpill a rokkant nyugdíjamat tudom félretenni még egy ideig a barátnőm meg munkát keres.

2011. okt. 17. 16:16
 22/53 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de nem reménytelen a helyzet.

A barátnőd amint talál munkát, ki lehet venni bárhol 1 szobát olcsón, esetleg egy kisebb albérletet.

2011. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen lehetőség h tűritek.:SAz a baj hogy lány vagy én lazán lekezelem ezt a problémát mert türelmes vagyok és ráhagyom a b*ziságait, sőt még úgy ráoltok hogy nemtud magával mit kezdeni és ordibálva távozik.Egy megoldás van csak próbálj magabiztos lenni vele szemben, Te dominálj ne az anyukád, magabiztosan őszintén mindig az igazság nyomd rá és felfogja adni egy idő után és ritkábban fog baszogatni ebben biztos lehetsz.Nemtudom milyen megoldás ez a problémádra nemtudom milyen idő vagy.Az a baj hogy én viszont utálom az igazságtalanságot magammal és másokkal szemben szóval szemét láda módon én ott vágok vissza neki ahol a legjobban fáj neki bár ez ritkán fordul elő, csak ha úgy megbánt ok nélkül.Gondolom rendes aranyos normális lány vagy neked más a helyzeted Te ezt teljesen máshogy éled meg nekem ez nem olyan nagy probléma mint neked.Ha idősebb vagy oltsd le ahogy csak tudod, vagy a barátnőddel fogjatok össze.:)
2011. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Dorisz


ha az olcsó albérlet 40EFt nál kezdődik a rokkant nyugdíjam pont kifutja és kajára már nem is marad

2011. okt. 17. 16:31
 25/53 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz egyből a költözésen ne add fel, bár én attól tartok te érzékeny lelkületü vagy ezért érint ennyire.Próbálj tőle távolodni biztosan szeret azért és lehet észre veszi magát.
2011. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Joci20



El találtad érzékeny lelkületű vagyok,biztos hogy szeret,csak nem tudom hova rejti vagy miért,még én érzem magam hülyének meg semmire valónak.Barátnőm se tett semmit sem hogy piszkálja,vagy amíg itthon vagyok még barátnőm se legyen.

2011. okt. 17. 16:41
 27/53 A kérdező kommentje:

Joci20


""Szerintem az egyetlen lehetőség h tűritek.:SAz a baj hogy lány vagy én lazán lekezelem ezt a problémát mert türelmes vagyok és ráhagyom a b*ziságait, sőt még úgy ráoltok hogy nemtud magával mit kezdeni és ordibálva távozik.Egy megoldás van csak próbálj magabiztos lenni vele szemben, Te dominálj ne az anyukád, magabiztosan őszintén mindig az igazság nyomd rá és felfogja adni egy idő után és ritkábban fog baszogatni ebben biztos lehetsz.Nemtudom milyen megoldás ez a problémádra nemtudom milyen idő vagy.Az a baj hogy én viszont utálom az igazságtalanságot magammal és másokkal szemben szóval szemét láda módon én ott vágok vissza neki ahol a legjobban fáj neki bár ez ritkán fordul elő, csak ha úgy megbánt ok nélkül.Gondolom rendes aranyos normális lány vagy neked más a helyzeted Te ezt teljesen máshogy éled meg nekem ez nem olyan nagy probléma mint neked.Ha idősebb vagy oltsd le ahogy csak tudod, vagy a barátnőddel fogjatok össze.:)""


Köszi a tippet,de amúgy már írtam hogy nem vagyok lány hanem fiú vagyok 28 éves

2011. okt. 17. 17:40
 28/53 anonim ***** válasza:
akkor mi a bajod???Én 20 éves vagyok engem annyira nem zavar ha pofázik ne hagyd szóhoz jutni oltsd szarrá.hát nemtom én már 18évesen se függtem ilyen szinten az anyámtól csak akkor még normális volt.Akkor adok tippet:a saját véleményedet merd hangsúlyozzni nyomatékosan, és igen csak erősen megfog szeppeni meglátja hogy nem baszogathat és békén hagy .küld el az otvar büdös p*csába magyarul mondva.:D A barátnődnél is jó pont lesz ha látja hogy megoldódott gond.
2011. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Joci20


Itt nemarról van szó hogy függök anyámtól,de per pill ideigtlenesen rokkant nyugdíjas vagyok balesett miatt és nem bírnám úgy eltartani magam ebből a "hatalmas nagy" összegből ami a rokkant nyugdíj

2011. okt. 17. 17:51
 30/53 A kérdező kommentje:

Joci20


Se köszi a tippeket

2011. okt. 17. 17:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!