Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizzak a páromba, hogy...

Hogy bizzak a páromba, hogy meg tudja állni alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos párom nagyon belemerült az alkoholba az utobbi időben.Ma egy hete nem nyúlt semmilyen alkoholhoz,nála ez már nagy szám.(napi szinten piált)Ma ment dolgozni(maszekolni_)nagyon félek hogy újból italhoz nyúl.

1 hete megígértem neki ha újból iszik elhagyom.Nem csak azért mert anyagilag elviszi a pénzt hanem mert nem ilyen életet akarok a gyermekeinknek.

de nagyon félek ,hogy ma nem fogja tudni megállni.Rettegek tőle,teljesen gyomor idegem van.


2011. okt. 17. 17:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadok.MEGÁLLTA a párom,nem ivott:)

Eddig nem volt ilyen gondunk,nem ivott ez elött ennyit,most se tett igéretett konkrétan,csak én tettem le az álláspontomat,hogy ha tovább folytatja elhagyom.Tudom,milyen az ilyen élet(alkoholistával)ebben nötem fel.De ö nem volt ilyen.Szépen neveltük a kisfiamat.Csak "sajnos"költöztünk,jött a kislány.Lehet túl sok volt neki ez így egyszerre.

2011. okt. 18. 06:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Sehogy se lehet bízni benne. Ezt magamról mondom. Én ittam nagyon, és rendszeresen. Amig szó nélkül nem hagyja abba valaki az ígéret az egy kalap sz.r. Akkor kell neki hinni amikor már legalább egy éve nem iszik és társaságba se zavarja a többiek ivása.
2013. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!