Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet a nyitott házasság?...

Működhet a nyitott házasság? Mik a tapasztalatok? Ha igen, hogyan? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
mi nagyon fiatalon jöttünk össze, ezért megpróbáltuk a nyitott kapcsolatot, hogy mindketten "kiéljük magunkat", de egyszerűen akkora volt(van) a szerelem, h nem tudtunk másra nézni. egyszer csináltuk hármasban és ennyi. szóval szerintem nem működhet. kapcsolat még csakcsak, de házasság biztos nem.
2011. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én ismerőseim között van egy ilyen pár!Látszólag jól működik a dolog.

Dehát ki tudja?

Én nem valószínű,hogy belemennék ilyen dologba..

de elítélni sem ítélem el!

Mindenki csinálja úgy,ahogy neki jó!!

2011. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

tegnap 22:05:

Mert a nem nyitott házasság már nem lehet őszinte, ugye? Én nem titkolom barátnőm előtt, hogy másik csajok is tetszhetnek, és fordítva ő sem, de nem kúrunk félre, mert azt is pontosan tudjuk, hogy milyen érzés lenne a másiknak, nekem elég magamból kiindulnom.


Bírom, hogy akik általában a legmodernebb gondolkodásúnak tartják magukat, azok ennyire beszűkültek, nem tudják elképzelni, hogy máshogy is lehet, mint ahogy ők csinálják.

2011. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb lelép valakivel az egyik fél, addig működhet. Szerintem a nyitott házasságba egy feleség inkább csak belekényszerítve van (gyerekek, lakás, nincs munkája, ragaszkodik a férjéhez, aki viszont nem). Ha ez mind2 fél szerint jó megoldás lenne, akkor a válás, új élet kezdése miért nem jobb?
2011. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek hàzasodni?? Egyik is tart szeretöket màsik is neha lefekszenek egymàssal is együtt laknak. Nyitott hàzassàgba kié a gyerek? Ha meg hüséges 2ember miértnyitott? Vannak nök akik azt szeretikha többen kényeztetik öket egyszerre...mondjuk:) 2es ha csak smàroltak volna....:)) na meg nyitott hàzassàgba terjed jól a gomba...Mari mert ö neki több pasi kell kapja bélàtól adja jozsinak aki a feleségének katinak aki a ...gép pistinek aki meg 5nönek
2016. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Mi nyitott házasságban élünk pontosabban poliamor..

Szerintem a legjobb. Soha nem bántuk meg, hogy ilyenek vagyunk. Teljesen őszinték vagyunk egymással. Eddig meg egyszer sem volt okunk arra h vitatkozunk. Bármit meg tudtunk beszélni.

2019. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!