Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elő van írva hogy a nőnek...

Ez elő van írva hogy a nőnek kötelező kiszolgálni a férfit?

Figyelt kérdés
ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 17. 22:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez azokból az időkből maradt fenn, amikor a nők még nem voltak annyira tanultak. Mivel nem voltak szellemi partnerei a férfiaknak, nem tudtak egy jót beszélgetni, ezért úgy fejezték ki a szeretetüket, hogy főztek nekik és kivasalták a nadrágjukat.
2011. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
14%
Nem, nincs "előírva". Mert nem csak előírások léteznek a világon. Pl. az sincs előírva, hogy reggel keljen fel a Nap, mégis felkel - kivéve a Sarkkörön túl az év bizonyos részeiben. Az sincs előírva, hogy szeresd a gyerekeid, mégis szereted - vagy rosszabb esetben mégsem. Az sincs előírva, hogy hülyeségeket kérdezz, mégis megteszed - remélem, néha nem.
2011. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

23:11

Részeg vagy, vagy csak álmos?

Mert amit írtál, annak annyi értelme van, mintha azt írtam volna, hogy azért, mert nem szeretem a joghurtot.

2011. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%

ez hülyeség, a férjem pl. ha otthon van nem hagyja, hogy msogassak, szemetet vigyek le, tűzhelyet 99%-ban ő takarít, ablakot csak ő pucol. Szerintem ez nagyban a nőn is múlik. Az unokatesóm pl. mindent megcsinál a párjának (ő meri ki neki a levest, keni meg a kenyeret, a pasi 36 éves), de erről vastagton tehet is! A gond szerintem inkább a nőben van ilyenkor.

36/N

2011. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

"ma 23:20"


Az, hogy baromság volt a kérdés. Egyrészt nem szolgálja ki minden nő a férjét, nem hagyja minden férfi, hogy kiszolgálja a felesége, de ahol ez mégis megtörténik, ott sincs ELŐÍRVA, hanem úgy alakul az élet, hogy mégis kiszolgálja, boldogan vagy kevésbé boldogan, de saját döntése tudatában. És ennek mindig személyes oka van. Tehát nem értem, milyen választ várt a kérdező. Mert amit erre igazából lehet válaszolni ("nincs előírva"), azt mindenki tudja. Ennél jobban általánosítani viszont semmi értelme.

2011. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
Mivel én otthon vagyok háztartásbeliként, ő pedig dolgozik, hozza haza a pénzt, így számomra evidens, hogy például én takarítok, főzök, mosok, ilyenek.
2011. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

"Ez elő van írva hogy a nőnek kötelező kiszolgálni a férfit?"


Nem!

Az van "előírva", hogy ha így állsz a kérdéshez,

akkor soha na menj semmilyen férfi közelébe!!

2011. okt. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező!


Egyet értek az előzővel!

Isten mentsen meg minden férfit egy ilyen nőneműtől, mint amilyen te vagy !!

2011. okt. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
63%

A párkapcsolat nem rabszolgatartás és nem is "cseléd-háziúr" viszony, hanem egyenlőségen, egymás iránti odaadáson alapszik.

Legalább akkora hiba az, ha a férfi elvárja, hogy személyzetszerűen kiszolgálja a párja, mint az, ha egy nő szolgaságnak éli meg, ha odaadóan figyelmes a férjével.


Ez úgy egészséges, ha mindegyik fél azt teszi bele a kapcsolatba, amihez ért és közösen beosztják a feladatokat, így egyik sem lesz személyzet és a másik sem lesz sem nagyságos úr, sem nagyságos asszony. A párom, ha úgy vesszük engem is "kiszolgál", mert kaját csinál, takarít, mos, stb. Ugyanakkor a kocsiját én tartom karban, a kutyákat én gondozom, ha ő dolgozni van, a nehezebb fizikai munkákat én csinálom, ha épp úgy jön ki egy mosás, porszívózás, mosogatás nem esik nehezemre. Régen rossz, ha valaki kiszolgálásként kezeli azt, ha megtesz valamit a másikért.

2011. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
40%

Nincs előírva!


Én kiszoktam a páromat,mert ő is engem.

Nálunk ez kölcsönös!

Ha nem lenne az,ha én kiszolgálnám őt,de ő engem soha,akkor mondanám neki h figyu!

Emeld meg a hájas valagad,és szolgáld ki magad,vagy fogadj cselédet!

Egy nőnek nem kötelező kiszolgálnia a férfit,csak ha megérdemli!

Ha a férfi dolgozik,eltartja a családot,az asszony dolga h reggelit csomagoljon,ebédet főzzön stb.

2011. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!