Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elő van írva hogy a nőnek...

Ez elő van írva hogy a nőnek kötelező kiszolgálni a férfit?

Figyelt kérdés
ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 17. 22:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
69%

Ha az egyik fél dolgozik, a másik nem, akkor a nem dolgozó félnek (nemtől függetlenül!) illik nagyobb részt vállalnia a háztartással összefüggő dolgokból.

Ha mindketten dolgoznak, akkor pedig érdemes felosztani, cakazért, hogy ne legyen az, ami nálunk előfordult, hogy egy feladattal mindig a másikra vártunk, mert kiderült hogy mindketten utáljuk azt csinálni (ágyhúzás :)).

2011. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
kötelező...szolgálni...elvárás... te atyaúristen! ezek a szavak NEM szerepelhetnek egy JÓ párkapcsolatban!!
2011. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
92%

elvár? Semmit nem vár el tőlem.Az együtt élés két felnőtt ember kompromisszumain alapul. Én megcsinálom amit én szeretek csinálni,ő megcsinálja amit ő szeret és amit egyikunk se szeret azon megosztozunk.

A párkapcsolat nem egy alá-fölé rendeltségi viszony

2011. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan azért lepontoztok, mert én nem dolgozom, a párom eltart (meg gyesen vagyok), és vezetem a háztartást, mert én "ráérek"?

Milyen dolog lenne már, hogy nekem egész nap alig akad dolgom, ő meg dolgozik 12 órát, hazajön, és akkor még főzzön magára, meg mossa ki a saját ruháit?!


Tök természetes dolog, hogy kiszolgálom!

2011. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
95%

Mi a párommal egyenlő felekként tiszteljük egymást!

De bármikor kiszolgálom ha szeretnék a kedvében járni!

Ugyanez a helyzet fordítva is!

Viszont azt gyűlölöm ha egy férfi pattogtatja a nőt!

2011. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

"bármikor kiszolgálom ha szeretnék a kedvében járni!

Ugyanez a helyzet fordítva is!

Viszont azt gyűlölöm ha egy férfi pattogtatja a nőt!"


Hát azt én is gyűlölöm mikor egy férfi cselédnek nézi a nőt!

Volt olyan párom,aki velem takarítatta ki a lakását,négykézláb rongyal mostam fel a parkattát,mondván h a felmosót nem szereti,az nem olyan precíz,és h takarítsam ki a sarkakat is,meg motrot mostam neki,mosogattam,én hülye megcsináltam,pedig nem éltünk együtt,hetente 2x találkoztunk,és még szóvá tette h moshatnék is!Kis csitri voltam akkor,aki nem tudta mi az kölcsönös törődés!Mert ő nálam egy porszemet sem fújt arrébb!Egy pasi hiába pasi,ne csak a nőt ugráltassa,hülyeség h ők nem tudnak takarítani,felmosni,porszívózni,csak mindennel az asszonyra várnak,mert így kényelmes,az előző párom beteg lett szabin volt,de nem 40 fokos lázzal,munka után még nekem kellett ugyanúgy mindent csinálnom,tőle a por cicák akár még dorombolhattak is volna!

Én azt mondom h elég szegénységi bizonyítvány ha egy férfi nem tudja kezébe venni a lapátot,meg a seprűt!

Az unoka bátyám meg még elmaradottabb egyedülálló(amit nem csodálok) 40 éves,és csak alkalmi kapcsolatai vannak,de elvárja ha nő megy hozzá,akkor vigyen főznivalót ha enni akar,meg tudjon takarítani is,mert neki nem ribanc kell hanem nő!Ha már ott alszik akkor ne üres kézzel menjen!

Mondom neki!

Te fogadod a csajt!

Te látod vendégül,magyarán mondva kapsz egy numerát,akkor legalább becsüld meg!

Multkor egyik csaj vitt neki 2 üveg sört,még lecseszte,meg elzavarta h miért nem kaját vitt?!

De persze víz nincs bevezetve,még fürdő szobája sincs,munka büdös neki.

Szerencsére ritka már az ilyen,mert fejlődik a világ.

Csak azt nem értem hogy hogy mindig kifog vmi csajt,h nézik el ezt neki?

Vagy nagyon ribik,és mindent a kolbiért,vagy ennyire sötétek.

Nem tudom.

2011. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
"Kiszolgál"...brr. Se a nő a férfit, se férfi a nőt. Szerintem sem szerepel ez a szó egy normális kapcsolatban..
2011. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:06"


Sok igaz dolog abban amiket írsz,de ne haragudj!

A rokonod egy igazi bunkó őslakos!

Nem érdemli meg a nők koszos lábnyomát se az ilyen férfi!

2011. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
1%
Nincs előírva de a nőnek ez a kötelessége.
2011. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne kötelessége, főleg, ha ugyanannyit dolgozik, mint a férfi?
2011. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!