Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elő van írva hogy a nőnek...

Ez elő van írva hogy a nőnek kötelező kiszolgálni a férfit?

Figyelt kérdés
ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 17. 22:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Mert nő azért.
2011. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
74%

"Mert nő azért."


Remélem egyedülálló vagy,ilyen gondolkodással te nőnek nem

kellesz!

Legalább is én biztos messziről elhánynám magam egy ilyen pasitól!

Egy nőnek NEM kötelessége kiszolgálnia senkit sem!

Annyira sötét vagy,hogy összekevered a nőket a szolgákkal,ha rád nézni nem is,szolgának szivesen tartanék ilyen facikat mint te!

2011. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hercegnő vagyok, ENGEM szoktak kiszolgálni xD
2014. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem itt többen keverik a szezont a fazonnal.

A kiszolgálás és a házimunka végzése egyáltalán nem ugyanaz. Ha én mosok, főzök, takarítok, az házimunka, amiben nyilván a felek megegyeznek. Ha az én főzésem az ő kiszolgálása lenne, akkor az ő WC- pucolása és vásárlása, meg a szemét kivitele is az lenne, de nem az.

Nálam a kiszolgálásba az tartozna bele, ha kiszedném a kaját, megmelegíteném, mert nem jött idejében asztalhoz- volt egy ilyen kérdés...-, vagy cselédként körülötte ugrálok, minden kívánságát lesve, cserébe meg semmi hasonlót nem kapok, ha állandóan ugráltat, de ő nem ugrik, ha én kérem. Szerintem ez a kiszolgálás, de én ilyet nem csinálok. Az biztos nem a kiszolgálás , hogy elvégzem a házimunkát a közös megállapodásnak megfelelően, akár dolgozó nőként, akár htb-ként, akár a gyerekkel való otthonlét alatt. De nem is végeztem soha egyedül a házimunkát, mert nem az én háztartásom, hanem közös. Természetesen én vállalok többet, ha én kevesebbet dolgozom, - időben- , mert jobban ráérek, ha ő dolgozna kevesebbet, akkor meg ő vállalna többet.

2016. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!