Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szerelemről?...

Mit gondoltok a szerelemről? Hogyan vélekedtek róla?

Figyelt kérdés
Én az évek során rájöttem, hogy az egyik legszebb emberi érzés, az egyik legszebb dolog az életben a szerelem. Mindig is imádtam szerelmesnek lenni, mert akkor gyorsabban mentek a napok, jobban tudtam teljesíteni, szebbnek láttam a világot, és még a borús időben is mosolygós kedvem volt. Ha visszaemlékszem, alig volt olyan idő, hogy ne lettem volna szerelmes. Persze sokszor ez viszonzatlan, plátói érzés volt, de mégis tetszett. Mármint nem a szomorkodás, a lehangoltság, hanem maga a tudat: szerelmes vagyok. Sokszor a hírességekbe zúgtam bele (akik szerencsére, vagy éppen szerencsétlenségre) magyarok voltak, ezért általában többször is találkozhattam velük. Ezek a találkozások, a várakozás voltak életem egyik legszebb momentumai, és mindig szívesen gondolok vissza rájuk. Most viszont újra szerelmes vagyok, természetesen viszonzatlanul. Mit lehetne tennem? Hogy szépíthetném meg ezt az egészet? Nem akarom, és nem is tudom elfelejteni, mert imádom az egész embert, úgy ahogy van. Ti hogy vagytok ezzel a szerelem-dologgal? Mit tennétek a helyemben, ugyanis megint hírességről van szó?
2011. okt. 18. 18:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"sajnos egy másik férfihoz húz a szívem, akinek szintén párkapcsolata van, és tudom, hogy soha nem hagyná ott a párját miattam, és nem is érez a szexuális vonzalmon kívűl semmi mást irántam."


Olyan férfit ne sajnálj, hogy nem lett a tied, aki képes másra ráizgulni, miközben párja van.

Én is voltam olyan helyzetben, hogy olyan sráccal jöttünk be egymásnak, akinek barátnője volt. Némi huzavona után nem hagyta ott a csajt miattam (pár év múlva más okból szétmentek) és utólag azt mondom, hála a jó égnek!!!! És kérdezem magamtól, hogy lehettem ilyen hülye, hogy ilyen csapodár alakra csorgattam a nyálam???? Azért az már elmond elég sokat a jelleméről, hogy párkapcsolata van, és közben mással flörtölget - még ha Te is vagy az a "más."

2011. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha lett volna eddig igazi viszonzott szerelem az életemben,akkor most nem lennék egyedül.Volt jópár kapcsolatom,egyik sem volt az igazi.Tudom az eszemmel,kár,hogy a szívemmel nehéz volt ezeket elfogadtatni...Őrült sokat szenvedtem...Mostanra megint előjött bennem az,hogy annyira jó lenne(értelme lenne)az életem, ha lenne valaki akivel megoszthatnék mindent.Olyankor nincsen bánat,vagy ha van is elmúlik,s minden probléma megoldódik.Sóvárogtam én már eleget különböző férfiak után...
2011. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
18:11 te ismerkedsz a vőlegényed mellett?Szép vagy mondhatom!Az meg főleg gáz,hogy olyanra vetsz szemet aki párkapcsolatban él :/ !És azt honnan veszed,hogy szexuálisan bejössz annak a férfinak...mondta? Akárhogy is van,ha te már igy is érzel ,azért más kapcsolatát ne tedd tönkre!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sörensen ***** válasza:

Ezt ajánlom mindenkinek, vallástól függetlenül érthető és elfogadható (szerintem):


[link]

2011. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, szép érzés, de egyszer elmúlik. Írta az egyik válaszadó, hogy ő csak akkor tud szerelmes lenni ha már megszerette az illetőt. Én is így vagyok vele. Szép dolog a szerelem, de csak akkor ha tudjuk azt kezelni. Igen, kezelni kell bármennyire is hülyén hangzik.


Én úgy vagyok vele-pedig nem vagyok egy pesszimista ember, hogy ami egyszer elkezdődik egyszer vége is kell lennie.

2011. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint gondolok róla: szerintem egy szörnyű betegség.


Hogyan vélekedek róla: bár soha ne tudtam volna meg, milyen ez az érzés.

2011. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

feniletilamin


Aki hírességekbe szerelmes, és elmúlt 12 éves, annak a fejében komoly problémák vannak...

2011. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg annak a fejében vannak nagyon komoly problémák, aki úgy ítéli el a másikat, hogy 13 mondatot tud róla, sem az életkorát nem ismeri (és nem is fogja megismerni), sem az életét. Szerintem nem kéne ismeretlenül elítélni a másikat! :)
2011. okt. 19. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!